Amitose 3GA

На складі

 

Артикул: V0360b0
Доступність: Доступно
Виробник: Япония
Вибрати вагу:
Ціна:
96,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Amitose 3GA

INCI: 3-Glyceryl Ascorbate, Glycerin, Water

Зовнішній вигляд: прозора безбарвна або злегка жовтувата рідина
Розчинність: у воді
Тип: аніонного типу
Режим вводу: активну фазу
Дозування: 1-10% (зазвичай 3%)
Робочий діапазон рН: 2-5
Зберігання: виключно у холодильнику, проте допускає короткочасний (не більше 2 днів) перепад температур
Термін придатності: 02.25

 

Нова форма вітаміну, яка дає дуже сильний зволожуючий ефект, до цього жодна похідна вітаміну С такого робити не вміла!

Також ця форма якісно покращує сенсорні властивості косметичних засобів. Креми або сироватки стають бархатистими і приємно ковзають по шкірі. Вітамін дає якісну роботу вже за 3%, але особливо добре і дуже швидко працює при 6%. Крім того, ця форма вітаміну має відбілюючий ефект і діє відразу в трьох напрямках: інгібування синтезу меланіну, інгібування транспорту меланіну та активація аутофагів по відношенню до меланіну.

Ця форма вітаміну працює також як дорогий емолент. Надає шкірі бархатистості, згладжує дрібні нерівності та шорсткості, працює як праймер. Надає шкірі м'якість та шовковистість, без липкості чи блиску шкіри.

Ця форма вітаміну має сильну антибактеріальну дію і пригнічує Propionibacterium acnes і Staphylococcus aureus. Так як шкіра з акне зазвичай зневоднена, то ця форма вітаміну пригнічує зростання прищів і заразом заповнює вологу в шкірі. До того ж, цей вітамін запобігає появі шрамів (слідів пост акне), оскільки сприяє виробленню колагену.

Амітоз 3GA, «Антивіковий вітамін С», є новим зволожуючим похідним вітаміну С, отриманим шляхом зв'язування вітаміну С (аскорбінової кислоти) з гліцерином з використанням оригінальної технології Seiwa. На додаток до своєї чудової зволожуючої дії на шкіру та інгібуючої дії на вироблення меланіну, 3GA збільшує вироблення колагену і виявляє внутрішньоклітинну антиоксидантну дію. Його можна змішувати з тоніками для шкіри, прозорими гелевими сироватками та емульсіями, такими як креми, що дозволяє використовувати його у широкому спектрі формул. Цей продукт не містить консервантів.

Тест на стабільність:

Сироватка містить Amitose 3GA 15% проти сироватки з вітаміном С (VC-rich serums), також 15%. Тест проводився протягом місяця при температурі 50°С. Як видно з фото, сироватка з Amitose 3GA 15% залишилася абсолютно стабільною, без зміни кольору, запаху та консистенції.

Ефективність - (мої спостереження)!

Амітоз 3GA просто обожнює ретинол, у будь-яких формах, діє в кілька разів сильніше, ніж один вітамін С. До того ж, 3GA володіючи стильною зволожуючою дією, нівелює сухість, яку викликає ретинол.
Амітоз 3GA у поєднанні з токоферил ацетатом працює ще краще, особливо при нашкірних ушкодженнях.
У дозуванні 3%, при поєднанні з розмарином 0,12%, вітаміном Е (токоферол ацетат) 0,5% і Ретинол пальмітат 0,05% дає сильний загоювальний ефект.
Для лікування антиакне дуже добре поєднується з карликовою пальмою і стеарил гліцерретинатом.
Для тривалого зволоження його добре поєднувати зі зшитою гіалуроновою кислотою та акваксилом. Для стабілізації та посилення дії брала гліцерин та пентиленгліколь. Зволоження справді вистачає на 10-12 годин.
Також дуже добре працює з Vit-A-like, з церамідами, антицелюлітними.
Дуже любить кислоти, не те що любить, а обожнює. І знову ж таки балансує зволоження шкіри. Оскільки кислоти спричиняють сухість, а вітаміни навпаки, допомагають зволожити шкіру. При цьому ви отримуєте гарне відбілювання та полірування шкіри. Я не жартую, після пілінгу з лимонною, молочною та мигдальною кислотою і 3GA – ефект, що просто вражає уяву. Стабільний при рН 2, тому сміливо можете створювати будь-які пілінги, будь-якої кислотності.
3GA дуже добре працює з Tetrahexyldecyl Ascorbate (BV-OSC), ефект настає практично відразу. Ви отримуєте моментальне вирівнювання тону шкіри, свіжий вигляд, звужені пори. Згодом, через 5-7 днів ви помітите, як ваші пігментні плями помітно посвітлішали і зменшилися в розмірі.
При поєднанні з металами не окислюється, проте ефективність кошти падає. Виходить, що сироватка багата на активи, але не працює або працює напівсили. Я пробувала з цинком (цинк пірітіон, цинк РСА і PHYCOSACCHARIDE ACP – це активна форма цинку), також пробувала з Sepitonic, з мідь РСА, скрізь результат сповільнюється або його просто немає. Але при цьому розчин не змінює свого кольору та запаху.
З сечовиною той самий ефект, замість зволоження, виходить сухість і сироватка навіть ніби поколює шкіру.
Тепер поговоримо про відмінності між жиром і водорозчинними формами вітаміну С.

Наш ліпідний бар'єр складається з ліпідів, і тому всі жиророзчинні речовини легко проникають у саму шкіру. Всі водорозчинні речовини не можуть проникнути у шкіру та працюють на її поверхні. Скажу відразу, що й ті й інші активи нам потрібні, тому що зовнішній шар шкіри нам також потрібний. Зовнішній шар шкіри, це те, що ви бачите у дзеркалі, те, що бачать оточуючі. Тому, бажано, завжди поєднувати обидві форми активів, як водо-і жиророзчинні.

Те саме стосується і вітаміну С. Як правило, завжди, водорозчинні форми вітаміну С будуть дешевшими, тому що їх легше отримати і ці форми працюватимуть на поверхні шкіри. Але оскільки Амітоз 3GA має у своїй формулі ще й молекулу гліцерину (ця речовина, як жиро- так і водорозчинна), то дана форма вітаміну пройде трохи глибше і проникне трохи далі поверхневого шару шкіри. Всі водорозчинні форми вітаміну С сприяють освітленню зовнішнього шару шкіри, видаляють пігментні плями, що знаходяться на невеликому заляганні. Наша форма вітаміну, завдяки, знову ж таки, приєднаній молекулі гліцерину, здатна до якісного зволоження, вироблення колагену, оновлення шкіри і також має функцію емоленту. Також наша форма вітаміну С, Амітоз 3GA, має ще одну важливу функцію — антиоксиданту. Ця форма вітаміну С здатна очистити шкіру від вільних радикалів, які пошкоджують нашу шкіру, протягом дня (зміг, пил, сонце, надмірна засмага та інше) та запобігти появі комедонів та прищів.

Жиророзчинна форма вітаміну С, у будь-якому випадку, проникне набагато глибше. Вона продокує колаген на глибших шарах шкіри. Це саме той колаген, завдяки якому ми виглядаємо молодшими та свіжішими, а наша шкіра залишається пружною. Також жиророзчинні форми вітаміну працюють з пігментними плямами більш глибоких шарах залягання (вікові пігментні плями, плями отримані від опіків тощо.).

Враховуючи всі ці факти для створення ефективних косметичних засобів, виробники часто використовують обидві форми вітаміну, як жиро так і водорозчинні. Ми тепер також можемо це робити, тому що у нас є абсолютно стабільні форми вітаміну С, які працюють у широкому діапазоні рН. Тепер ми можемо створювати кислотні пілінги з цими формами вітаміну і вони будуть абсолютно стабільними протягом дуже тривалого терміну (жиророзчинний стабільний вітамін С у нас в магазині "Tetrahexyldecyl Ascorbate"). Також ми можемо собі дозволити створювати різні засоби практично з будь-якими компонентами, і наші продукти знову ж таки залишатимуться абсолютно стабільними.

Властивості:

1) Амітоз 3GA – це спеціальне похідне вітаміну С, яке дозволяє підійти до «омолодження» з різних сторін: боротьба зі зморшками, придушення запалення, поліпшення пружності та яскравості тощо.
2) Абсолютна стабільність у водних середовищах за температури 50°С.
3) Абсолютна практично вічна стабільність при температурі до 40°С, без зміни кольору, запаху та консистенції у водних складах.
4) Дозволяє створювати практично будь-які прозорі косметичні засоби.
5) Працює у широкому діапазоні рН: від 2 до 5. Поєднується практично з будь-якими активами. Має сильну антибактеріальну дію і пригнічує Propionibacterium acnes і Staphylococcus aureus.

Країна: Японія

YmMyOTdjN
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: