Папаїн

На складі

 

Артикул: ACа1002b0
Доступність: Доступно
Виробник: Китай
Вибрати вагу:
Ціна:
45,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Папаїн

INCI: Papain

Зовнішній вигляд: дрібнодисперсний порошок білого до світло-бежевого кольору.
Розчинність: у воді
Режим вводу: активну фазу
Косметичне дозування: 0,2-0,6%
• у складі з іншими ферментами: 0,2-0,3%;
як єдиний актив: 0,6%;
• у засобах для волосся: 0,2-0,25%;
• у засобах після гоління (запобігання росту волосся): 0,6%
Ензимна активність: u/g:100000 (100 тис од на 1гр)
Молекулярна маса: 21 kDa
Класифікація: за класифікацією ферментів папаїн є монотіоловою цистеїновою ендопротеїназою. Належить до специфічних пептидаз (клас гідролаз).
Зберігання: у сухому темному місці
Термін придатності: 09.24

Країна: Китай

Підходить для веганів та вегетаріанців, Cruelty-Free!

Папаїн наданий у нашому магазині має дуже високу активність, завдяки цьому він набагато економічніший за інші види, широко поширені на просторах нашої країни. При максимальному введенні 0,6% з 5 г папаїну можна зробити 833 г ензимного пілінгу.

Папаїн - протеолітичний рослинний фермент, що каталізує гідроліз білків, пептидів, амідів та складних ефірів основних амінокислот. Розщеплює білки, жири та вуглеводи, за властивостями папаїн подібний до ферменту бромелайну. Папаїн здатний так переробляти білки, що вони дуже легко засвоюються, тому папаїн називають "біологічним скальпелем".

Папайя допомагає організму виробляти більше аргініну, який активізує гормон росту HGH. Цей гормон дуже важливий для омолодження та відновлення клітин шкіри. Вона стає гладкою і здатною до самовідновлення. Красуні в тропіках використовують незрілу папайю для позбавлення від зморшок і отримання красивої гладкої та яскравої шкіри. Такий ефект відбувається завдяки відлущування відмерлих клітин. Дія схожа на кислотні пілінги, але без травмуючих хворобливих наслідків. Ферментні/ензимні пілінги підійдуть для всіх типів шкіри, особливо для чутливої та пошкодженої. Стандартний класичний ензимний пілінг на папаїні складається з: ніацинаміду, вітаміну С (стабільна водорозчинна форма, наприклад, Магнію аскорбіл фосфат, також підійдуть ліпосоми з вітаміном С) та папаїн.

Але слід пам'ятати, що активність водних розчинів з папаїном (як і з бромелайном) не тривала приблизно 2 тижні, потім починає падати. Але, як показали нещодавні розробки, активність протеологічних ферментів (папаїн, бромелайн, інжир тощо) можна продовжити до 12 тижнів (практично 4 місяці), якщо у свої склади вводити Ді ЕДТА 0,1% (Трилон В – пов'язує іони) металів), кілька гелеутворювачів та гліцерин. Максимальна активність папаїну у присутності активаторів досягається через 5-10 хв.

Активність папаїну:

Папаїн активний і в кислому, і в лужному, і в нейтральному середовищах. Оптимальну каталітичну активність папаїн виявляє при рН = 5-7,5. Папаїн має високу термостабільність та інактивується лише при температурі вище 70°С.

Основні функції:
Протизапальну, антиокислювальну, антибактеріальну, імуностимулюючу, ранозагоювальну, очищувальну дію, синтез аргініну, кератоличну, омолоджуючу та нормалізуючу дію на шкіру.

Джерела папаїну: міститься в ананасах, бананах, соку динного дерева, плодах ківі, манго, папайї. Папаїн у великих кількостях міститься в незрілих плодах папайї, ніж у стиглих фруктах (приблизно на 5000% більше).

Застосування у косметології: фермент папаїн має широке застосування у косметології. Використовують мазі та креми, що містять папаїн, для виведення ластовиння, пігментних плям. Косметичний ефект цієї властивості полягає в тому, що папаїн видаляє клітини, що відмерли, вирівнює рельєф шкіри, стимулює обмін клітин епідермісу. Крім того, папаїн, будучи білковим ферментом, впливає на активність ферментів нашої шкіри, регулюючи низку біохімічних процесів у ній.
Всі ці здібності папаїна роблять його найважливішим учасником терапії «анти-ейдж», основні принципи якої сьогодні більш ніж затребувані: майже доведено, що доглянута зовнішність стає однією із запоруок успішного бізнесу та професійної спроможності. Папаїн використовують і для догляду за жирною шкірою. Він усуває гіперкератоз – грубу поверхню епідермісу сірого кольору із сяючими порами.

Проти росту волосся:
Папаїн послаблює виросле волосся і перешкоджає росту нового волосся, оскільки сприяє руйнуванню кератину. Тому цей фермент використовують для видалення небажаного волосся на тілі.

NjliZj
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: