GRÜNDELGABA COMPLEX

Ліфтінг та розгладжування зморшок

На складі

 

Артикул: ACа974b0
Доступність: Доступно
Виробник: Испания
Вибрати вагу:
Ціна:
116,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

GRÜNDELGABA COMPLEX
INCI Name: AQUA, PROPYLENE GLYCOL, GLYCINE SOJA GERM EXTRACT, OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, PISUM SATIVUM EXTRACT, VICIA FABA SEED EXTRACT, ISOPROPYL ALCOHOL, AMINOBUTYRIC ACID, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHERYL ACETATE, ASCORBYL PALMITATE, RETINYL PALMITATE, NIACINAMIDE, PANTHENOL, RIBOFLAVIN, INOSITOL, BIOTIN, PYRIDOXINE HCL, THIAMINE HCL, CYANOCOBALAMIN, CALCIUM SULFATE, MAGNESIUM SULFATE, COPPER SULFATE, POTASSIUM SULFATE, ZINC SULFATE, MANGANESE SULFATE, FERRIC SULFATE

Зовнішній вигляд: рідина від жовтого до світло-коричневого кольору
Розчинність: у воді
Дозування: 1-10% (доведена тестами ефективність 5%)
Режим введення: в активну фазу
Умови зберігання: у холодильнику
Термін придатності: 10.25

GRÜNDELGABA COMPLEX – це комплекс екстрактів сої, горошку, бобів, оливкового листа у поєднанні з вітамінами А, С, Е, групи В (В1, В2, В3, В5, В6, В12), комплекс мінералів та GABA. GRÜNDELGABA COMPLEX має ліфтингову та антиоксидантну дію, розгладжує зморшки і запобігає глікації.
GABA (ГАМК) - це похідна гамма-амінокислоти, яке, на відміну від звичайних матеріалів проти зморшок, не впливає на поверхню мімічних зморшок, він розслаблює мускулатуру, яка саме їх утворює. ГАМК особливо ефективна в тих зонах, які піддаються постійним розтягуванням або скороченням, наприклад, як округлі та перилабіальні області. ГАМК є нешкідливою косметичною альтернативою ботоксу.
Фітоестрогени (соя та інші бобові) – це естрогенні гормони рослинного походження, мають на організм такий самий вплив, що й естрогени, проте не викликають небажаних наслідків. Крім того, завдяки своїй особливій хімічній структурі вони можуть проходити через клітинні мембрани та впливати на ядра, захищаючи клітини шкіри, від порушень, викликаних вільними радикалами або ферментами, що розкладають білки протоплазми.
Протеїни бобових (соя, горох та боби) – надають ліфтингову дію, яка виникає за рахунок утворення мікроплівки, що підтягує шкіру. Ці протеїни отримують з незрілих зерен трьох бобових: сої, гороху і бобів. Вони надзвичайно багаті на білки, схожі за складом з колагеном і еластином. Мають властивість антипротеази, це ферменти, які уповільнюють руйнування білків.
Вітаміни та мінерали – надають швидке відновлення шкіри, сприяють загоєнню, покращенню кольору обличчя. Запобігають глікації.
Олеуропеїн – відноситься до гірких гетерозидів, які отримують з листя оливкового дерева. Він викликає периферичну вазодилатацію, забезпечуючи більший приплив крові до шкіри, що призводить до збільшення метаболізму шкіри.

Тест:

Дія активу визначалося мікроскопічним спостереженням глибини та довжини борозен, зморшок та мімічних зморшок у добровольців. Загальна кількість днів тестування – 30 днів. Група добровольців: 30 осіб, 16 жінок та 14 чоловіків, вік 30-69 років. На праву сторону вони наносили сироватку, що містить 2 або 5% GRÜNDELGABA COMPLEX, на ліву – сироватку з плацебо.

GRÜNDELGABA COMPLEX - лифтинг и разглаживание морщин aa_aao10.png
Активність комплексу при 2% показує розгладження зморшок на 52% порівняно з плацебо.
GRÜNDELGABA COMPLEX - лифтинг и разглаживание морщин aa_aao11.png
Активність комплексу у дозуванні 5% покращує розгладження зморшок на 67% порівняно з плацебо.
GRÜNDELGABA COMPLEX - лифтинг и разглаживание морщин aa_aao12.png
GRÜNDELGABA COMPLEX - лифтинг и разглаживание морщин aa_aao13.png
GRÜNDELGABA COMPLEX - лифтинг и разглаживание морщин aa_aao14.png
Країна: Іспанія

ZmNmMTJmZ
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: