B-SHAPE

Сильний антицелюлітний та ліфтинговий актив, прибирає друге підборіддя, "крила" на руках, "рятувальні кола", "подушки на ногах" та мішки під очима.

На складі

 

Артикул: ACа975b0
Доступність: Доступно
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
68,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

B-SHAPE

INCI: Glycerin (and) Water (and) Hydrolyzed rhodophyceae extract

Зовнішній вигляд: прозора рідина
Розчинність: у воді
Режим вводу: в активну фазу
Дозування: 1,5% (доведена ефективність 2%)
Зберігання: у темному та прохолодному місці
Термін придатності: 06.25

Дозволений для застосування веганам та вегетаріанцям!

B-SHAPE відноситься до нейрокосметики, допомагає в лікуванні темних кіл і мішків під очима, має ліфтингову та антицелюлітну дію. Сьогодні у нашому бурхливому, активному житті ми перевантажуємо себе справами щодня. Особливо це стосується жінок, вони працюють спочатку на роботі, потім удома, доглядають сім'ю, займаються з дітьми. Це призводить до перевтоми, організм відчуває сильний стрес. Під час тривалого стресу наш організм дає збій, починає неправильно працювати і це позначається на нашій фігурі. Начебто і мало їсти, а жири накопичуються, особливо в зоні талії, стегон і рук. Повні руки, це взагалі біда багатьох жінок, тому що талія та стегна дозволяють носити одяг невеликого розміру, наприклад, 44-46, а через зайві обсяги на руках доводиться брати одяг на розмір більше. І я помічаю, що з кожним роком все більше жінок звертаються до мене з такими проблемами. Варто зауважити, що такі проблеми починаються після 35 років принаймні за моїми спостереженнями. Швидше за все жир на руках починає накопичуватися із зменшенням рівня гормонів та неправильної роботи лімфодренажної системи. Але варто жінці трохи відпочити, як вона швидко приходить у норму, зайва вага починає танути на очах. Згадайте, коли ви перебуваєте на відпочинку, ви практично завжди приїжджаєте додому не тільки відпочившою, а й стрункішою. Це відбувається через те, що організм виходить із зони стресу, налагоджуються обмінні процеси і жири починають танути. На жаль, відпочинок не триватиме вічно, і буквально через 2-3 місяці все повертається на круги своя, жири знову займають своє вже "законне" місце на руках, стегнах, животі і йти не збираються. За спостереженнями вчених, якщо раніше кофеїн вважався дуже ефективним засобом від целюліту, то сьогодні, зі збільшенням факторів стресу, кофеїн вже погано справляється з цією проблемою.

Вчені CODIF вивчивши викладені вище проблеми, створили засіб, що відноситься до нейрокосметики. Цей засіб здатний ефективно боротися з жировими відкладеннями на тілі, незалежно від наявності стресових ситуацій. Повернемося до стресу, який ще називають Hectic Lifestyle – виснажливий ритм життя, що вимотує спосіб життя, життя у вічному занепокоєнні та переживаннях. Організм не відрізняє стрес та занепокоєння, і в обох випадках починає виділяти підвищену кількість кортизолу, який впливає на всі органи тіла, у т.ч. шкіру. Висока концентрація кортизолу може несприятливо впливати на ліполіз і знижувати жироспалювальну активність. Понад те, неспокійний спосіб життя призводить до зменшення ефективності ліполітичних речовин (кофеїну).

B-Shape, екстракт червоної водорості Полісифонія Броді, допоможе повернути колишню форму тіла, прибрати темні кола та мішки під очима, а також друге підборіддя. Він захищає від наслідків неспокійного життя, відновлює і навіть прискорює процеси жироспалювання. B-Shape ефективний у таких проблемних зонах як обриси стегон, живіт і навіть проти зайвого жиру на задній поверхні рук. Крім того, B-Shape містить молекулу-осморегулятор, внаслідок чого, навіть після першого застосування протинабрякових засобів (креми під очі, моделювання овалу обличчя), помітно зменшується обсяг мішків під очима, а ліполітична активність допомагає зберігати результат у довгостроковій перспективі.

Тести показують високу ефективність B-Shape у лікуванні целюліту навіть за дуже неспокійного життя.

Почнемо з адипоцитів. Клітини, що входять до складу жирової тканини, прийнято називати адіпоцитами. Вони зі збільшенням маси тіла починають теж рости, і якщо тіло при схудненні починає зменшуватися, то адипоцити – ні. Вони залишаються в такому ж розмірі, до якого ви їх розгодували, це відбувається за рахунок збільшення всередині адипоцитів кількості жирів у жировій краплі (вакуолі). Так, вони худнуть, але не зменшуються у розмірі. І вони завжди намагатимуться повернутися у колишню розгодовану форму. Як тільки ви послабите хватку і побіжете за тортиком або шоколадкою, вони це сприймуть з великою радістю, і з ентузіазмом почнуть заповнювати втрачене, мало того, вони намагатимуться стати ще більшими. Багато хто знає, що "посиділа на дієті, схудла, а потім "злізла" з дієти та зайві кілограми повернулися назад, та ще й "друзів" привели". Тому, якщо ви твердо вирішили стати на шлях стрункості, то шоколадки і тортики "доведеться віддати ворогові". Так як солодке, це інсулін, а він прямий антагоніст жироспалювання.

Ліполіз - розщеплення жиру (тригліцеридів), що знаходиться в підшкірних адипоцитах, на гліцерин і вільні жирні кислоти, після чого дані речовини повинні надійти в кровотік. Цей процес називається ліполіз. За цей процес відповідає HSL (Hormone-Sensitive Lipase), незамінний фермент у процесі активації ліполізу. Також існують деякі білки, такі як LDAP (білок, пов'язаний з ліпідними краплями), який покриває та захищає ліпідні краплі, присутні в адипоцитах, що призводить до зниження ліполітичної дії. B-SHAPE є активним інгредієнтом, який пригнічує LDAP і стимулює HSL для збільшення ліполізу.

B-Shape протидіє впливу неспокійного життя і стимулює ліполіз. B-Shape це дозозалежний актив, який при 2% вводу показує високі жироспалюючі результати. Наприклад, при 0,2% вводу B-Shape стимулює ліполіз на 35%, а вже при 2% вводу B-Shape, стимуляція ліполізу зростає до 66% - це показники при неспокійному способі життя. При більш спокійному рівні життя (життя без стресу), B-Shape все одно показує дозозалежність і при 0,2% вводу даного активу, стимуляція ліполізу становить 28%, а при 1% B-Shape стимуляція зростає до 41% і при 2% B-Shape стимуляція ліполізу збільшується до 64%. Стимулюючи ліполіз, B-Shape очищає, перемальовує та змінює контури тіла, живота та рук.

In Vivo

25 добровольців протягом 28 днів застосовували антицелюлітний засіб з B-Shape на зону стегон, живота і рук. Результати можна побачити на фото.

Змінює форму стегон: - 8,2% * в середньому і до -56% товщини стегон.
Зменшення живота: – 5,6% * у середньому та зменшення товщини до 36%.
Зменшення об'єму рук: - 0,3 см * в середньому і до -1,47 см в коло руки.

Рецепт антицелюлітного крему, яким користувалися добровольці.

Протинабряковий ефект B-SHAPE

Набряки під очима з'являються через накопичення зайвої рідини, це зазвичай відбувається через перенесення води з кровоносних судин або внутрішньоклітинної речовини в тканини. Це погіршується накопиченням розчинених солей. Polysiphonia Brodiei природно синтезує осмотичний регулятор, званий Digeneaside, який бере участь у регулюванні концентрації солей, розчинених у внутрішніх рідинах. Він урівноважує розподіл води у різних тканинах водоростей. Через свою молекулу, що регулює осмос, B-SHAPE може дуже швидко впливати на водну частину мішків під очима. Завдяки своїм ліполітичним властивостям B-SHAPE також продовжує зменшувати обсяг мішків під очима через 2-4 тижні.

  • Стимуляція HSL (ліпази): + 237%
  • Збільшення ліполітичної активності з усуненням до +64% жиру
  • Короткочасна дія на водну частину обсягу мішків через 1 годину
  • Довгострокова дія на жирову частину мішків через 4 тижні

Країна: Франція

OGIxNj
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: