Главная »Активні компоненти» Ліпосоми Si-Matrix


    

Ліпосоми Si-Matrix

Відновлює пружність шкіри, розгладжує зморшки та стрії.

На складі

 

Артикул: L881b0
Доступність: Доступно
Виробник: Испания
Вибрати вагу:
Ціна:
78,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Ліпосоми Si-Matrix

INCI: Water, Glycerin, Sorbitol, Lecithin, Xanthan Gum, Methylsilanol Mannuronate, Diatomaceous Earth, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Glyceryl Caprylate

Зовнішній вигляд: рідина від білого до трохи жовтого кольору
Активні компоненти: органічний кремній, виділений із водоростей
Розчинність: у воді
Дозування: 1 – 5%
• для обличчя та тіла ефективне дозування: 5%
• для волосся (зріст): 3%
Режим введення: активну фазу
Робочий рН: 4,5-6,5
Зберігання: при кімнатній температурі, у темному місці
Термін придатності: 12.24

Технологія Shuttle – це нова концепція в галузі косметичних засобів, яка йде у поєднанні з технологією молекулярних плівок, що застосовується в активах із доведеною високою ефективністю. SI-MATRIX - це наноінкапсуляція органічного кремнію в капсулах-шатлах (методика, в якій використовуються кремній, морські ферменти, що каталізують відкладення кремнію, доведено in vitro).

SI-MATRIX - це збалансована комбінація нанокремнію, укладена в систему доставки у вигляді молекулярної плівки. Ця молекулярна плівка, це ліпосоми діаметром близько 200-400 нанометрів. Дана молекулярна плівка формує наноматрицю кремнію, здатну реструктурувати пошкоджені тканини, забезпечуючи тензорний ефект та сприяючи негайній гідратації до 24 годин.

Органічний кремній має приголомшливі властивості:

 • сприяє швидкому загоєнню шкіри, так як кремній-основний елемент, що входить до складу тканин;
 • сприяє виробленню колагену I і III, а також еластину та глікозаміногліканів, бере участь у ковалентних зв'язках, що входять до структури колагену та забезпечують її підтримку;
 • надає ліфтингову та зміцнюючу дію;
 • бере участь у всіх основних процесах та реакціях у сполучній тканині (утворення та скріплення окремих волокон, захист від руйнування);
 • має сильну антиоксидантну дію: захищає шкіру від впливу вільних радикалів та глікації білків;
 • покращує клітинну регенерацію, розгладжує зморшки;
 • має протизапальну дію, зменшує почервоніння шкіри, знімає набряки;
 • вирівнює поверхню шкіри, згладжує рубці та розтяжки;
 • попереджає випадання волосся та сприяє появі нового;
 • регулює розмір молекул еластину і робить внесок в архітектуру його волокон, роблячи їх більш міцними та еластичними.

Механізми впливу на шкіру – омолодження, ліфтинг та зміцнення шкіри:
Si-Matrix реструктурує сполучну тканину, стимулює фібробласти, сприяє синтезу колагену, еластину, запобігає втраті води та надає тривале зволоження. Фібробласти – основна клітинна форма сполучної тканини, яка відповідає за нашу молодість. Саме вони сприяють виробленню колагену, еластину, глікозаміногліканів і беруть пряму участь у загоєнні ран.

Тестами доведено, що Si-Matrix має антиоксидантну дію і сприяє виробленню колагену I та III, а також еластину. 5% ліпосом Si-Matrix вносили в культуру фібробластів людини, через 48 годин культуру порівнювали з контрольним зразком, негативним контролем (опромінення УФ випромінюванням) та культурою з ліпосомами. Результат вимірювали вестерн-блот.

контрольный образец            поврежденные УФ        с добавлением 5% SI-MATRIX

Як видно з тестів SI-MATRIX збільшив усі тестовані білки із позаклітинного матриксу:

 • Еластін – до 47%
 • Колаген I – до 22%
 • Колаген IV – до 38%

Тест на силіконових зліпках:
10 добровольців брали участь у тесті на розгладжування зморшок. Перед проведенням тесту з осіб добровольців знімали силіконові зліпки, потім зліпки зняли після 30 днів використання крему, що містить 5% SI-MATRIX. Лікування оцінюваним продуктом тривало чотири тижні, а зразки 0 і 30 днів вимірювали за допомогою конфокальної мікроскопії. Репліки шкіри нижче показують покращення глибини зморшок після 30 днів лікування кремом, що містить 5% SI-MATRIX.

Підсумок: у середньому SI MATRIX зменшує глибину зморшок до 22%.

Ліфтинг та зміцнення шкіри:
Оцінка наявності та зменшення зморшок ґрунтується на фотографіях 5 добровольців, до та після лікування. Лікування полягало у застосуванні косметичного засобу, що містить 5% SI-MATRIX протягом 4 тижнів.
Критерії оцінки: глибина зморшок та покращене визначення контуру особи (більш чіткі лінії овалу обличчя). На наступних зображеннях показано приклад жінки добровольця до лікування (T0) та після лікування (T30).


Запобігання випаданню волосся та цілісність волосяного полотна:
На додаток до омолоджуючих властивостей, SI-MATRIX сприяє зниженню випадіння волосся. Кремній забезпечує ковалентні зв'язки, які надають структуру колагену та становлять його четвертинну структуру. Також він впливає на еластин, тому що він також багатий на кремній. Органічний кремній вбудовується в структуру, даючи йому свою архітектуру для волокон еластину та визначає розмір молекул цих волокон. Кремній діє як цемент у тканинах, завдяки його повсюдності, стійкості та структурним зв'язкам, які він здатний створювати. Крім того, він забезпечує мінералізацію тканин. Характеристики кремнію визначають цілісність сполучної тканини, діючи кількох рівнях. Він відіграє важливу допоміжну роль, надаючи структуру та стійкість сполучної тканини, що пояснюється його дією на глікозаміноглікани (або кислі мукополісахариди), що містяться в основному речовині: вони багаті кремнієм і беруть участь в утворенні тканин з іншими елементами. При хорошому зволоженні шкіри голови та цілісному волосяному полотні запобігає втраті волосся.
Ліпосоми SI-MATRIX розчиняються у воді, їх слід вводити при рН 45 до 65 при температурі не вище 45ºC. Сировину слід зберігати в герметичних контейнерах за кімнатної температури. Зверніть увагу, що ці ліпосоми працюють при кислому та слабокислому рН, це дуже зручно. Так як ці ліпосоми можна поєднувати з ДМАЕ, який, як відомо, кислий.
Країна: Іспанія
ZjdlMDcx
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: