Главная »Активні компоненти» Collalift® 18 Ущільнення та зміцнення шкіри


        

Collalift® 18 Ущільнення та зміцнення шкіри

Collalift® 18 – розгладжування зморшок та ущільнення шкіри

На складі

 

Артикул: ACа966b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
89,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Collalift® 18

INCI: Glycerin (and) Aqua (and) Khaya Senegalensis Bark Extract (and) Maltodextrin

Фітохімічний профіль: олігомери (OPC)
Зовнішній вигляд: сиропоподібна опалесцентна рідина червоно-коричневого кольору
Консерванти: ні
Рекомендоване дозування: 1%
Розчинність: розчинний у воді
Сертифікація: відповідає стандартам Cosmos, Ecocert
Спосіб вводу: активну фазу
Зберігання: зберігати у прохолодному та темному місці
Термін придатності до споживання: 10.24

Веганська косметика!

Омолоджуючі властивості:

Існує думка, що омолодитися можна виключно за допомогою пептидів. Це поширена думка, вона не має нічого спільного з дійсністю. Нині у світі вчені біохіміки щодня доводять протилежне. Вони вивчають як фізико-хімічні властивості рослин, так і їх будову. І як виявилося, є багато рослин, які буквально копіюють будову нашої шкіри.
З однією з таких рослин хочу вас познайомити. Це хая сенегальська. Будова кори її дерева буквально копіює будову нашої шкіри. Collalift® 18 є важливим структурним компонентом мембран шкіри. Як структурний компонент цих мембран, він надає їм тонусу і сили. Є єдиним гепарин сульфатом колагену з біологічною активністю, який присутній у всіх шарах шкіри.


За рахунок цього наша шкіра сприймає цей екстракт як своє, нативне, завдяки цьому вона відновлюється. При чому відновлення йде всіма напрямами: відновлюється і стимулюється робота колагену XVIII, звужуються пори, зміцнюється шкірний каркас. За рахунок чого відбувається автоматичний ліфтинг, що вже видно через 14 днів застосування. Шкіра стає більш щільною, йде рихлість і атонічність шкірних покривів, відбувається тривала підтягуюча дія. Дуже високу ефективність цей екстракт показав не лише на обличчі, а й на тілі. Навіть досить в'яле тіло стає більш пружним, цілісним, згладжуються целюлітні горби. Ефективно поєднувати з антицелюлітними активами.
Багато хто знає про колаген 1,3 типу, але мало хто знає, що для молодості та здоров'я нашої шкіри важливий колаген XVIII типу, який охоплює багато компонентів у всіх трьох дермальних шарах. Якщо колаген цього типу виробляється повною мірою, це видно візуально, оскільки вона еластична і пружна.
Клінічні дослідження показують, що COLLALIFT®18 вже через 28 днів щоденного застосування підвищує еластичність шкіри на 12% і зменшує нерівності шкіри (–38%) та зморшки (–16%) порівняно з плацебо. І випробування in vitro, проведені на кератиноцитах та адіпоцитах, підтвердили збільшення вироблення колагену XVIII на 54% та 217% відповідно.

Антимікробні та протизапальні властивості/співконсервант:

Крім того, екстракт кори хая має сильну протизапальну, протимікробну та загоювальну дію. Що також підтверджено тестами. Він виявляє високу антибактеріальну активність щодо Staphylococcus aureus, Streptococcus spp., Eschrichia coli. Pseudomonas aeruginosa, Salmonella spp. та Bacillus subtilis (тести Kubmarawa et al. 2008). Крім того, цей екстракт дуже термостабільний і при тривалому нагріванні при 100°С протягом 1 години не впливало на антибактеріальну активність. Але при цьому ефективність екстракту залежить від рН, він вільно працює в кислих, слабокислих та нейтральних середовищах, але втрачає свою активність при рН 8 і вище (тест Sale et al. 2008). Завдяки своїм широким протимікробним і антибактеріальним властивостям, цей екстракт можна використовувати не тільки як омолоджуючий актив, але і в антиакне продуктах, а також як соконсервант. Особливо добре поєднувати його з лактобактеріями.

Імунітет шкіри:
Екстракт кори хая – це олігомер, який має не тільки протизапальну та пребіотичну активність. Тобто, вони налагоджують роботу та мікрофлору нашої шкіри, пригнічують зростання хвороботворних бактерій та є їжею для корисних, дружніх бактерій. Тому такий екстракт буде дуже корисним у всій протизапальній косметиці, включаючи косметику для підлітків.

Країна: Німеччина

Джерела:
дані виробника  та Medicinal and Aromatic Plants of the World - Africa

ZTNiO
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: