Главная »Активні компоненти» LUMINESCINE - Сяйво шкіри


        

LUMINESCINE - Сяйво шкіри

На складі

 

Артикул: ACа967b0
Доступність: Доступно
Виробник: Италия
Вибрати вагу:
Ціна:
94,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

LUMINESCINE

INCI: glycerin, hydrolyzed Verbascum thapsus flower, citric acid, sodium benzoate, potassium sorbate

Зовнішній вигляд: непрозора рідина
Технологія: технологія біолізу
Дозування: 3-5%
Органічний статус: COSMOS
Веганський статус: дозволено для веганів та вегетаріанців!
Режим вводу: активну фазу
Розчинність: розчиняється у воді
Зберігання: зберігати в прохолодному та темному місці
Термін придатності: 08.25

До яких тільки хитрощів не вдаються жінки, щоб виглядати свіжо, щоб волосся блищало, а шкіра світилася. Найчастіше використовують слюду, але вона буває дуже підступною – трохи менше взяли та ефекту немає, а трохи більше взяли – і це виглядає смішно. Блиск такий, що він викликає подив і усмішку у перехожих. Крім того, різні пігменти та слюда забивають пори, якщо не зовсім ретельно видалити макіяж.
Я дуже довго шукала актив, який буде обличчя перламутровим, прозорим і свіжим. У нас є екстракт сільвер вайн, він робить шкіру світлішою, здоровішою, але хотілося добитися ще свіжішого вигляду. Так як перламутровість і свіжість прибирають відразу 5-6 років, просто стирають як гумкою зморшки, згладжують темні кола під очима. Усі недоліки як були так і є, але перламутровість відводить погляд від недоліків. Крім того, до сильвер вайн та люмінесцину у мене замислювалися гіалуронові філери. Ці філери нового покоління мають тривалий ефект і реально заповнюють зморшки. Але й темних кіл теж не хочеться, тож до цього комплексу у мене замислювався шадовнів. Він із сильвер вайн і люмінесцином роблять шкіру під очима дуже гладкою, однорідною та однотонною. І у нас, з цими активами, виходить гарне гладке обличчя, можна сказати ефект фотошопу, при цьому без застосування мінеральної косметики (консилери, тональні креми та ін.). Можу сказати, я залишилася дуже задоволеною таким комплексом, це саме те, що треба!
Крім того, ви навіть уявити, що люмінесцин робить з волоссям, це просто фантастика! Навіть світле, сто разів фарбоване волосся, яке за своїм визначенням не може блищати, навіть воно виглядає здоровим і цілісним. А темне волосся, так взагалі, починає світитися, вигляд шикарний. У мене зараз абсолютний чорний колір (1 тон), тому після застосування спрею з люмінесцином з'являється настільки шикарний вигляд, що весь час хочеться дивитися в дзеркало. При чому спрей абсолютно простий - PVP 1% + люмінесцин 5% + геліодженол 1% (екстракт соняшнику) + сенсілайн (протеїн льону) 0,5%.

LUMINESCINE – це перший натуральний активний інгредієнт для косметики, заснований на фотолюмінесценції рослин, випромінюванні видимого світла речовиною, що викликає світло високої енергії. Квіти є основним інструментом для розмноження рослин і приховують секретні хитрощі, щоб краще конкурувати з комахами-запилювачами. Квіти Mullein (Verbascum Thapsus) здатні збирати ультрафіолетове випромінювання і перетворювати його на нове видиме світло, щоб виглядати яскравіше, ставати помітнішим на лузі і, отже, мати більше шансів залучити комах. Під час створення LUMINESCINE використовувалася ця особливість кольорів, що дозволяє створювати інноваційні косметичні продукти. LUMINESCINE здатний захищати від шкідливого ультрафіолетового випромінювання високої енергії, що перетворює його на джерело світла, яке випромінюється безпосередньо від шкіри і волосся, роблячи його більш сяючим, блискучим, молодим і здоровим.

Люмінесценція - це здатність деяких речовин поглинати дискретну кількість енергії, а не виділяти його у вигляді фотону з меншою енергією. Люмінесцин здатний адсорбувати ультрафіолетове випромінювання, що випромінює видиме світло.
Концепція адсорбційно-емісійного випромінювання може бути легко описана з використанням атомної моделі Бора та застосування теорії квантової енергії.

.


Модель атома Бора: коли атом адсорбує енергію, електрон може перейти на орбіту з вищою енергією. Електрон може повернутися до основного стану, випромінюючи електромагнітне випромінювання (фотони).

Коли електрон переходить зі стану з більш високою енергією в стан з нижчою енергією, він випускає фотон, енергія якого дорівнює різниці між двома рівнями енергії.

Люмінесцин адсорбує ультрафіолетовий фотон, "гальмуючи" його на енергетичному рівні, випускаючи n фотонів з меншою енергією (з більшою довжиною хвилі λ) у видимому полі.


Ефект на шкірі, роботу цього активу можете судити самі

Тестами доведено ефект люмінесценціїЕфект від LUMINESCINE на волоссі, навіть у засобах, що змиваються (шампунь)

Особливо добре працює LUMINESCINE в гелевій емульсії


Особливо добре працює LUMINESCINE в гелевій емульсіїТест по догляду за шкірою in vivo (після 1 нанесення):
Випробування in vivo було проведено на 10 добровольцях. Було виміряно зміну блиску шкіри, порівнюючи ефект простого гелевого препарату, що містить люмінесцин 3% мас./мас., з ефектом, що забезпечується препаратом плацебо. Джерело світла: сонячний симулятор.


Тест з догляду за волоссям ex vivo (після 1 та 2 аплікацій):
Випробування ex vivo було проведено на зразках волосся. Зміна блиску зразків волосся була зареєстрована в порівнянні:

Необроблені зразки волосся
Зразки, оброблені шампунем, що містить люмінесцин 3% за масою (імітація миття волосся)
Зразки оброблені водним розчином, що містить люмінесцин 3% за вагою (після полоскання)
Зразки оброблені за допомогою спрею, що містить люмінесцин 3% мас./мас.


Тест in vitro

Було вивчено захисну дію люмінесцину на клітинні лінії кератиноцитів. Культура кератиноцитів, що містить 3% і 5% люмінесцин, експонувалася протягом 60 хвилин під впливом ультрафіолетового випромінювання 5 Дж/см2. Кількість радикалів, що генеруються впливом світла в кінці обробки, оцінювали і виражали у вигляді%% порівняно з необробленими зразками.

Люмінесцин здатний зменшувати кількість пошкоджень отриманих в результаті дії вільних радикалів (-17% -59%), виступаючи як сильний захисний засіб від фотоокислювального стресу.

Запобігання появі пігментних плям:
Крім того люмінесцин запобігає появі пігментних плям і допомагає рятуванню від них. Тестами доведено, що використання 4% люмінесцину допомагає придушити активність тирозинази та синтез меланіну. Особливо добре працює у такому зв'язуванні: ніацинамід 4% + люмінесцин 4% + дермавайт 3%.

Країна: Італія

Переклад та компіляція Magical Ariya, дані виробника.

NTY5M
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: