EPS SEAFILL

Філлер морського походження. Розгладжує зморшки та заповнює їх.

На складі

 

Артикул: ACа960b0
Доступність: Доступно
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
113,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

EPS SEAFILL

INCI: Aqua & Alteromonas Ferment Extract

Розчинність: у воді
Дозування: 1-2%
Режим вводу: в активну фазу
Зберігання: у холодильнику, витримує короткочасні перепади температури
Термін використання: 02.24

EPS SEAFILL – активний інгредієнт, який заповнює зморшки та розгладжує рельєф шкіри, із показаною ефективністю, вже через 15 хвилин. Його текстура заспокоює шкіру відразу після нанесення, зволожує її. Цей активний інгредієнт являє собою морський екзополісахарид, який поєднує в собі ефективність синтетичних молекул з природними властивостями рослинних екстрактів.
EPS SEAFILL – унікальний, чистий та природний ExoPolySaccharide (EPS), отриманий з морського планктону, зібраний у Мер-Іройза у Бретані, Франція. Мікроорганізм культивується в біореакторі, де він виділяє свій екзополісахарид безпосередньо в культуральне середовище.
Екзополісахариди, також звані EPS, є високомолекулярними полімерами, що в основному складаються з цукрів. Вони продукуються та секретуються мікроорганізмами безпосередньо в навколишнє середовище для забезпечення захисту, харчування чи прилипання. Кожен мікроорганізм виробляє свій власний екзополісахарид з його власною унікальною послідовністю цукрів. Морські екзополісахариди, такі як EPS SEAFILL, не мають наземного еквівалента і є новим і оригінальним джерелом молекули. Завдяки своєму унікальному складу, кожен екзополісахарид має неперевершені властивості поверхні, текстури та клітинної активації.


EPS SEAFILL - це очищений і повністю секвенований морський екзополісахарид. Він по суті складається з галактози, галактуронової кислоти, глюкози, глюкуронової кислоти та маннози. Його молекулярна вага вище 1,4 МДа (мегадальтон - мільйон дальтонів).
Візуалізація спорідненості EPS SEAFILL для шкіри:
Його висока молекулярна маса надає йому особливої спорідненості зі шкірою та цікавими властивостями поверхні для заповнення зморшок. На наведених нижче знімках показані скануючі електронні мікрофотографії поверхні епідермісу. Чітко видно варіації шкірного рельєфу. Після обробки EPS SEAFILL борозни заповнюються і відмінності в рельєфі згладжуються і стають однорідними.
EPS Seafill стимулює синтез колагену I на 20%. Людські дермальні фібробласти інкубовані з або без 0,02% EPS Seafill протягом 5 днів. Імунокалібрування колагену І з використанням флуоресцентного зонда.
EPS Seafill стимулює синтез еластину на 21%. Іммобілізовані грати фібробластів людини, інкубовані з або без 0,2% EPS Seafill протягом 5 днів. Імунокалібрування Еластину з використанням флуоресцентного зонда.
Ефект регенерації та затягування EPS Seafill у колагеновій мережі:
(Методологія)
Використовувана модель є ґратами колагену. Це 3-мірне відновлення in vitro дерми з популяцією фібробластів, що синтезують та взаємодіють із мережею колагенових волокон. У протилежному прикладі показані фібробласти (показані білими стрілками) усередині ґрат. Світлі ділянки – це колагенова мережа. Модель використовується для ефективнішого аналізу впливу активного косметичного інгредієнта на колагенову мережу, ніж на клітинні культури.

Результати:
Контрольна решітка показує фібробласти з розслабленою формою та гнучкою колагеновою матрицею. Оброблений EPS SEAFILL 0,2%, колагенова мережа щільніша. Крім того, бачимо, що фібробласти контактують і розтягують колагенові волокна, до яких вони підключені. На всій решітці створюється сила, що розтягує. EPS Seafill стимулює синтез колагену та еластину для повторного ущільнення дерми та створює ефект затягування колагенової волоконної мережі.

Протокол – оцінка ефекту проти зморшок:
17 добровольців віком від 50 до 65 років зі зморшками.
Аналіз глибини зморшок з використанням окантувального проекції.
Одноразове застосування 2% EPS SEAFILL
Протокол – оцінка розгладжуючого ефекту:
5 добровольців віком від 50 до 65 років зі зморшками гусячі лапки.
Аналіз зміни шорсткості та рельєфу з використанням проекції бахроми
Одноразове застосування 1 та 2% EPS SEAFIL

РЕЗУЛЬТАТИ
Безпосередня розгладжуюча дія EPS Seafill на 1%
Зміна шорсткості шкіри через 15 хв (% варіації порівняно з T0):
EPS Seafill 1%: –3% у середньому та до –7%
EPS Seafill 2%: –9% у середньому та до –17%
Зміна дисперсії шкірного рельєфу через 15 хв (варіація порівняно з T0):
EPS Seafill 1%: –3% у середньому та до –6%
EPS Seafill 2%: –10% у середньому та до –18%
Завдяки своїй неперевершеній структурі та спорідненості зі шкірою, EPS Seafill наповнює зморшки та розгладжує шорсткість шкіри 15 хв. після одного застосування. Завдяки його неперевершеним властивостям, він сприяє розгладжуванню шкіри та робить її еластичною. Через місяць постійного застосування ваша шкіра реально стане розгладженою, на відміну від філерів, які розгладжують шкіру лише на якийсь час.
Стимулює синтез колагену
Стимулює синтез еластину
Ефект затягування сітки колагенових волокон
Безпосередній ефект згладжування (15 хв)
Безпосередній ефект розгладження зморшок (15 хв)

Країна: Франція
ZmY4Yzg4Z
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: