Главная »Активні компоненти» Sodium hyaluronate crosspolymer -швидке розгладжування зморшок


        

Sodium hyaluronate crosspolymer -швидке розгладжування зморшок

Зшита гіалуронова кислота - Hyacross

На складі

 

Артикул: ACа950b0
Доступність: Доступно
Виробник: Китай
Вибрати вагу:
Ціна:
148,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Sodium hyaluronate crosspolymer

INCI: Sodium hyaluronate crosspolymer, Pentylene Glycol, Aqua
Зовнішній вигляд: безбарвний та прозорий водний гель може містити м'які частинки (конгломерати).
В'язкість: 974.000 m Pa s
CAS No: 5343-92-0/7732-18-5
Дозування: 1-5% (як правило, 2%)
Розчинність: у воді, змішується з гліцерином, пропіленгліколем, екстрактами та рідкими компонентами
Режим введення: у водну чи активну фазу
Температурний режим: можна гріти, можна вводити на початковому етапі приготування
Зберігання: у темному місці, у щільно закритій тарі, при кімнатній температурі
Термін придатності: 08.25

HA являє собою дисахарид глікозаміноглікану, що складається з ланок D-глюкуронової кислоти, що по черзі повторюються, і N-ацетил-D-глюкозаміну (рис. 1). При фізіологічному рН HA існує переважно у вигляді натрієвої солі; це найпоширеніша форма комерційно доступної НА. HA зустрічається природним чином позаклітинної матриці, виявленої в багатьох тканинах людини, включаючи шкіру, синовіальну рідину суглобів, склоподібну рідину ока і хрящі. Середня людина при вазі 70 кг має приблизно 15 гр гіалуронату у своєму тілі, одна третина якого весь час у роботі (деградує та синтезується) щодня. Найбільша кількість HA знаходиться у шкірній тканині (7-8 гр на одну дорослу людину); таким чином, приблизно 50% загальної кількості HA в організмі міститься у шкірі. HA являє собою, при фізіологічному pH, поліаніонний полімер. Високозарядний характер HA робить його розчинним і дозволяє інтенсивно зв'язувати воду. Молекулярна маса НА пропорційна числу дисахаридів, що повторюються, в молекулі НА.

За рахунок того, що гіалуронова кислота має негативний заряд, вона дуже ефективна в омолоджуючих процедурах, навіть без ін'єкцій. Наприклад, електропорація, де гіалуронова кислота проштовхується в шкіру і практично відразу починає працювати. Шкіра значно розгладжується, зморшки стають не такими глибокими, збільшується рівень гідратації. При чому, зшита гіалуронова кислота, при введенні її шляхом електропорації, надає перераховані вище ефекти досить тривалий термін – до 8 днів. При проведенні 5-7 процедур (наприклад, через тиждень), зволожуючий та омолоджуючий ефект збережеться близько 3 місяців.

При розчиненні у воді звичайна гіалуронова кислота (HA) поводиться як рідина з відмінною біосумісністю, але з поганими механічними властивостями (рис. 2А). Модифікація молекул гіалуронової кислоти за допомогою зшивання покращує механічні властивості, створюючи гелі, які мають більш міцну та щільну структуру, та здатні протистояти деградації (рис. 2В). Звичайна гіалуронова кислота схильна до швидкої деградації ферментами (гіалуронідазою), а зшита гіалуронова кислота має велику стійкість до руйнувань, і тому вона має більш тривалий термін дії. Крім того, зшита гіалуронова кислота не втрачає своїх властивостей та щільності свого гелю в кислому середовищі (можна вводити у свою рецептуру кислоти). Зшиту гіалуронову кислоту отримують при модифікації карбоксильної групи шляхом етерифікації з використанням зшиваючих агентів (дисульфіди та діальдегіди). Найчастіше використовувані агенти, що зшивають, являють собою дивінілсульфон, дигліцидиловий ефір або біс-епоксиди.

Hyacross являє собою прошитий полімер, отриманий з натуральної гіалуронової кислоти (HA). Hyacross виглядає як еластичний гель з високою в'язкістю, здатний утворювати на поверхні шкіри невидиму біологічну плівку з різними ефектами, такими як зволоження, захист, повільне вивільнення самої гіалуронної кислоти та інших компонентів, включених до складу косметичного засобу (пептиди, наприклад), заповнення зморшок і т.д.

Кросполімер гіалуронату натрію (її ще називають – 3D гіалуронова кислота) є модифікованою формою гіалуронової кислоти, що забезпечує довгострокове зволоження. На відміну від молекул звичайної гіалуронової кислоти, пов'язаних в лінійні ланцюжки, молекули кросполімеру гіалуронату натрію пов'язані тривимірними міжмолекулярними гратами, які також називають поперечними або сітчастими міжмолекулярними зв'язками. У процесі щоденного метаболізму ензими розбивають зв'язки молекулярних ґрат, вивільняючи молекули гіалуронової кислоти. Молекули звичайної гіалуронової кислоти, пов'язані в лінійні ланцюжки, швидко вивільняються і витрачаються, тобто стають швидко доступними до біологічного засвоєння (розщеплення). Тривимірна молекулярна решітка кросполімеру гіалуронату натрію міцніше утримує молекули і дозволяє їм вивільнятися поступово. Завдяки цьому молекули гіалуронової кислоти довше залишаються цілими (нерозщепленими) на поверхні шкіри, а значить, пов'язують і утримують вологу на більш тривалий час.

Тести In vitro:
Поліпшення шкірного бар'єру.

Мікроструктура Hyacross вивчалася за допомогою електронної скануючої мікроскопії (рис. 3). Hyacross може утворювати тривимірний «дихаючий» шар на поверхні шкіри, який покращує функцію бар'єру шкіри, зменшує випаровування води зі шкіри та кутикули волосся, і запобігає пошкодженням, викликаним зовнішніми агресіями, такими як ультрафіолетове випромінювання, забруднення, випромінювання від блакитного. 

Відмінна водозв'язуюча здатність:

В'язкість розчину Hyacross у 2-3 рази вища, ніж у розчину ГК/НА (гіалуронової кислоти) при тій же концентрації, що вказує на те, що Hyacross може пов'язувати більше молекул води через свою зшиту структуру (рис. 4). Hyacross поводиться як «мікросховище», що безперервно доводить воду до шкіри.

Відмінна стійкість до гіалуронідази:

Hyacross демонструє кращу стійкість до гіалуронідази, ніж звичайний гіалуронат натрію (рис. 5). Дихаюча плівка, утворена Hyacross на поверхні шкіри, більш стабільна та довговічна.

Тести In vivo:
Тривале зволоження.

Hyacross надає тривале зволоження, за рахунок утворення водного депо, де завдяки зшитій гіалуроновій кислоті зв'язується набагато більше води, але при цьому зменшується випаровування вологи, порівняно із звичайною гіалуроновою кислотою.

Порівняно з контрольною групою гідратація шкіри групи Hyacross була збільшена на 85% через 0,5 год та на 110% через 1 год (рис. 6). Hyacross значно збільшив показник зволоження шкіри навіть через 24 години порівняно з контролем. У порівнянні з контрольною групою, TEWL групи Hyacross була зменшена на 18% через 0,5 години та на 22% через 1 год (рис. 7). Hyacross значно зменшив показання TEWL шкіри навіть через 12 годин порівняно з контролем.

Еластичність та гладкість шкіри:

Порівняно з контрольною групою, еластичність шкіри групи Hyacross була значно збільшена (рис. 8). Через 4 тижні застосування відносна швидкість збільшення еластичності шкіри для групи Hyacross досягла 21,6%. Рандомізована подвійна сліпа плацебо-контрольована оцінка Hyacross була проведена на 20 здорових жінок. Результат показав значне покращення зовнішнього вигляду шкіри на 35% через 30 днів (рис. 9).

Тактильні відчуття:

Hyacross має більш високу в'язкість і кращу здатність до загущення, ніж звичайна HA. Гель виходить гладкішим і не липким при розчиненні у водних середовищах. Більшість добровольців повідомили, що 2%-ний розчин Hyacross виявляє найкращі відчуття на шкірі (рис. 10).

Вікові обмеження:

Hyacross можна застосовувати курсами, починаючи з 20 років, за таких проблем: сухість, млявість, атонічна шкіра.
З 25 років Hyacross можна застосовувати в поєднанні з міорелаксантами, а також курсами, наносячи на мімічні зморшки.
Починаючи з 30-35 років Hyacross можна застосовувати постійно.

Ефективні поєднання:

У цього виробника є також актив, який називається Hymagic™ – 4D, який містить чотири види гіалуронової кислоти (гідролізат, 2 види низькомолекулярної кислоти та зшиту гіалуронову кислоту). Ми такий актив можемо створити самостійно, достатньо з'єднати Hyacross і ResistHyal™, по 2-3% кожного активу. Результат ви відчуєте відразу, ви буквально відчуєте шкіру, як вона почне наповнюватися вологою і підтягуватися. Це відбувається за рахунок того, що комплекс працюватиме, як свого роду, молекулярна губка, яка утримує і постійно поповнює вологу. Крім того, гідролізат гіалуронової кислоти сприяє виробленню власних фібробластів, які, у свою чергу, сприяють виробленню власного колагену, еластину та гіалуронової кислоти.

Також дуже добре поєднувати Hyacross та ResistHyal™ + АНА кислоти або АНА + саліцилова кислота + глюконо дельта лактон. Таке поєднання дасть моментальне зволоження, ліфтинг, яскравість шкіри, за рахунок легкого відлущування мертвих клітин шкіри. Кислот достатньо 0,3-0,5% кожної.

Hyacross і ResistHyal™ + FGF-1 + (GHK-Cu) . Як ви знаєте, FGF-1 сприяє виробленню фібробластів, вони у свою чергу - виробленню колагену, еластину та гіалуронової кислоти. (GHK-Cu) - загальне оздоровлення клітин шкіри, це загоєння ран, розгладжування зморшок, антиоксидантний ефект. Гідролізат гіалуронової кислоти має дуже низьку молекулярну масу, яка проштовхує FGF-1 якомога глибше в шари шкіри. Все разом дає потужний омолоджуючий, антиоксидантний та зволожуючий ефект.

І класичне поєднання – Hyacross та ResistHyal™ + пептиди-міорелаксанти, де міорелаксанти розслаблюють зморшку, а гіалуронова кислота заповнює її.

Рамкові рецепти:

Використання:

Легкість у роботі. Як ви знаєте, щоб зробити гіалуроновий гель потрібно дуже попрацювати, дочекатися поки розійдуться грудочки, довго перемішувати. З філерами такої проблеми немає, вони одразу змішуються з водою без утворення грудочок. 2% розчин зшитої гіалуронової кислоти, за консистенцією, виходить як за низькомолекулярної гіалуронової кислоти. Нерозчинні прозорі частинки досі присутні у розчині після того, як цей продукт розчиняється у водній фазі. Ці частки дуже малі і зникають під час перемішування (примітка виробника).

Застосування:

  • зволожуючі засоби;
  • засоби для заповнення зморшок;
  • денні, сонцезахисні засоби;
  • тональні засоби;
  • розсипчасті та компактні пудри;
  • засоби з АНА, РНА та ВНА кислотами.

Країна: Китай

Джерело:

Bloomage Freda Biopharm Co., Ltd.
Comparative Physical Properties of Hyaluronic Acid Dermal Fillers JEFFREY KABLIK, GARY D. MONHEIT, MD,yz LIPING YU, PHD, GRACE CHANG, AND JULIA GERSHKOVICH

ZjI3O
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: