Главная »Активні компоненти» Ceramide Complex CLR™ K


        

Ceramide Complex CLR™ K

На складі

 

Артикул: ACа936b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
136,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Ceramide Complex CLR™ K

INCI Name: Water, Phospholipids, Sphingolipids
Зовнішній вигляд: опалесцентна непрозора рідина
Розчинність: у воді
Дозування: 5-10%
Режим введення: в активну фазу, уникати інтенсивного перемішування, так як це може частково зруйнувати ламелярну структуру
Робочий рН: 3-10
Консервант: phenoxyethanol і potassium sorbate
Температура зберігання: 10-20 ° С
Термін придатності: 06.25

Ceramide Complex CLR K містить 2% ліпідів у пластинчастій рідкокристалічній формі. Являється продуктом рослинного походження у формі фосфоліпідів та сфінголіпідів. Ceramide Complex CLR K відновлює ліпідний бар'єр сухої та пошкодженої шкіри, забезпечує гарне зволоження.

Цераміди становлять майже 50% від рогового шару шкіри, є основними полярними ліпідами рогового шару та відіграють фундаментальну роль у бар'єрній функції. Зовнішній шар епідермісу складається з холестерину, вільних жирних кислот та церамідів. Всередині клітин, цераміди впливають на ріст та диференціювання, регулюють секрецію білка, індукують фрагментацію ДНК, апоптоз, та збільшують синтез та секрецію цитокінів. Основні клітинні компоненти епідермісу – кератиноцити, меланоцити, клітини Лангерганса, фібробласти, ендотеліальні клітини та макрофаги. Внутрішньоклітинний простір складається в основному з нейтральних ліпідів, глікопротеїнів, активних ферментів, продуктів сальних залоз та церамідів. В епідермісі контроль за водним балансом здійснює роговий шар і компоненти рогового шару епідермісу (натуральний зволожуючий фактор, ліпіди шкіри, шкірне сало і кератин). Роговий шар якраз і є тією самою "цегляною кладкою", де роль «цеглинок» відіграють рогові клітини, а «цементу» - міжклітинні ліпіди – цераміди (вони складаються з жирного спирту сфінгозину та жирних кислот Омега-3 та Омега-6). Основу сфінголіпідів складає сфінгозин.

Сфіголіпіди є основним компонентом ліпідів рогового шару, які відіграють вирішальну роль у цілісності епідермального бар'єру, вмісті та розподілу у ньому води. Це дуже важливо, оскільки пошкодження бар'єру викликає сухість шкіри, що призводить до безпершкодного проникнення токсичних і сенсибілізуючих речовин, сприяє розвитку імунних порушень та формуванню алергічного запалення. Порушення гідратації рогового шару епідермісу є основною причиною ксерозу. Щоб уникнути сумних наслідків для шкіри, можна зовні впливати на роговий шар, регулюючи зволоження та сприяти загоєнню. При нанесенні на шкіру косметичних засобів з церамідами або їх складовими, можна не тільки досягти косметичних ефектів, але й полегшити симптоми захворювання шкіри.

Відрізняють таки типи захворювання шкіри: ксероз, атопічний дерматит, псоріаз, іхтіоз, вікова шкіра. При захворюваннях шкіри порушуються функції ліпідного бар'єру, які супроводжуються такими характеристиками, як аномальна регуляція росту та диференціації клітин (наприклад, гіперпроліферація та зниження диференціації кератиноцитів, зниження десквамації корнеоцитів), подразнюючі реакції та інфекційні захворювання/зараження шкіри на фоні структур (відкрита рана-зараження). У цих випадках шкіра виглядає явно хворою, опухлою, є видимі тріщини, кровоточиві рани або виділення сукровиці. Типовими параметрами таких захворювань є звичайні вугрі, ксероз, псоріаз, атопічний і алергічний дерматит, контактний дерматит, УФ-індукована еритема і т.д. 

Нестача міжклітинних компонентів та види хвороб:

  • Порушення обміну жирних кислот спричиняє виникнення атопічного дерматиту, знижується кількість церамідів та вільних жирних кислот (Омега-3 та Омега-6), але при цьому зростає кількість холестерину. Тому для такої шкіри бажано створювати лікувальні емульсії, збільшуючи кількість церамідів і Омега 3 і 6, але вводити по мінімуму або взагалі не вводити холестерин (до нього також відносяться фітостероли).
  • При псоріазі вимальовується така ж картина, як і при атопічному дерматиті - зниження кількості церамідів і Омега 3 і 6.
  • При іхтіозі (коли шкіра стає схожою, за своєю структурою, на шкіру рептилій), при вікових змінах і підвищенній чутливості (наприклад, під час морозу) - відбувається зниження всіх трьох показників - церамідів, вільних жирних кислот і холестерину.

Одним словом, всі типи захворювання шкіри поєднує формування неповноцінного захисного гідроліпідного шару, в якому зруйновано «цемент» – нестача церамідів, що призводить до трансепідермальної втрати води та полегшення проникнення алергенів та інших подразників. При введенні вже 5% даного церамідного комплексу, спостерігається якісне зволоження та зниження подразнення шкіри.

Властивості:

Ceramide Complex CLR є пластинчастою рідкокристалічною емульсією і схожий за своєю структурою на ліпіди рогового шару;
комплекс надає шкірі кондиціонуючий ефект, відновлює, захищає та зволожує її;
сприяє регулярному оновленню кератиноцитів;
зміцнює, підтримує і відновлює ліпідну мантію, є «цементом» для корнеоцитів;
при нанесенні на шкіру захищає від несприятливих впливів навколишнього середовища;
зберігає і покращує бар'єрні функції шкіри.

Застосування:

догляд за пошкодженою, роздратованою шкірою (тріщини, сухість тощо);
догляд за ніжною дитячою, чутливою, роздратованою шкірою;
косметика для догляду за шкірою губ та областю навколо очей;
засоби для вікової шкіри, як профілактика старіння;
засоби за шкірою з атопічним дерматитом, псоріазом, ксерозом, куперозом, різними алергічними захворюваннями;
засоби для догляду за підлітковою шкірою, лікування та профілактика акне;
засоби для догляду за шкірою голови (лупа, себорея та їх профілактика);
кондиціювання та відновлювальні засоби для волосся.

Країна: Німетчина

NjI3ZDN
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: