Бромелайн

На складі

 

Артикул: ACа931b0
Доступність: Доступно
Виробник: Китай
Вибрати вагу:
Ціна:
58,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Бромелайн

INCI: Bromelain

Зовнішній вигляд: порошок від білого до світло-жовтого
Розчинність: Розчинний у воді, руйнується при температурній обробці. Вводити емульсію при температурі не вище 35°С.
рН: 4,5 – 9,8, активний як у кислому, так і в лужному середовищі
Дозування: 0,2-1%
Температурний режим: 30-35 ° C
Активність: протеїнази 500000 – 120000 U/g
Зберігання: у темному сухому місці
Термін придатності: 02.25

Бромелаїн це фермент, що розщеплює білки. Має протизапальну дію. Міститься в плодах та листі ананасу та інших тропічних рослин.

Використання бромелайну: терапія алергічних та запальних захворювань. Засоби антиакне, звільнення від слідів постакне. Для уповільнення процесів старіння. Використовується в препаратах для м'якого відлущування, засобах після епіляції (що сповільнює ріст волосся, у поєднанні з іншими цистеїновими ферментами).

Бромелайн - протеолітичний фермент, що містить сірковмісний протеолітичний фермент (протеазу) і невеликі кількості пероксидази, кислої фосфатази та калію.

При місцевому застосуванні зменшує запалення та набряк, прискорює відновлення тканини внаслідок травми чи хірургічного втручання. Індійські вчені довели, що ананас здатний знижувати ризик розвитку пухлини на 65% та перешкоджати розвитку метастаз. Більше того, фахівці впевнені, що ананас допоможе запобігти появі раку шкіри. Такими властивостями він володіє завдяки ферменту, що входить до його складу, під назвою бромелайн. Американські вчені вважають, що бромелайн здатний підтримати імунну систему організму і допомагає при лікуванні різних пухлин, синців, саден і знижує ризик розвитку хвороб ясен.

Дія бромелайну:

Фрагменти бромелаїну, на які він розпадається, являють собою олігопептиди – амінокислотні послідовності, що мають у своєму складі не більше 50 амінокислотних залишків. Саме ці олигопептиды зумовлюють сукупні унікальні властивості цього ферменту.

Олігопептиди є найважливішим та необхідним пулом регуляторних молекул організму.
Найвідоміші людські олігопептиди – енкефаліни та ендорфіни. Крім того, серед олігопептидів виділяють так званий пул природних токсинів, багато з яких мають антибактеріальні властивості, внаслідок негативного впливу на метаболізм мікроорганізмів. Слід пам'ятати, що фрагменти казеїну мають морфіноподібний ефект. І фермент бромелайн у поєднанні з казеїном та іншими ферментами дасть не тільки очищаючі та омолоджуючі ефекти, але й заспокоїть чутливу шкіру.
Бромелаїн поєднує в собі властивості класичної цистеїнової протеїнази - протеоліз білків, активізує багато захисних процесів, що відбуваються за участю основних регуляторних систем людського організму. За своєю дією бромелайн схожий на пепсин і трипсин - травних ферментів шлункового соку.

Бромелаїн здатний безпосередньо активувати клітини, що беруть участь у запальній реакції. У тестах in vitro у присутності протеаз вже за 10 хв відбувалося семикратне збільшення активності макрофагів. Таким чином, сфера застосування бромелаїну в косметології та дерматології дуже широка, і захоплює дуже великий діапазон різних станів – починаючи від вугрової хвороби, закінчуючи атопічними дерматитами та кропив'янкою. Бромелаїн знижує концентрацію брадикініну в рідині пухирів, спричинених експериментальним шляхом на передпліччі у добровольців. Бромелаїн знижує набряк, спричинений арахідоновою кислотою, впливаючи на її метаболізм. Також він запобігає утворенню лицьового жиру, має антибактеріальні властивості. Ефективно відлущує та освіжає шкіру, очищає пори, сприяє оновленню клітин шкіри, надаючи їй м'якості та здорового блиску. Включений до складу зубних паст, бромелайн забезпечує ретельний та ефективний догляд за яснами.

Властивості бромелайну:

Протизапальний, протинабряковий
Імуномодулюючий
Фібринолітичний, антикоагулянтний
Потенційний вплив антибіотиків, шляхом збільшення тканинної проникності
Ранозагоювальний
Протеолітична активність
Протизапальне
Протинабряковий
Імуномодулююче
Фібринолітичне
Тромболітичне
Антикоагулянтне
Ранозагоювальне
Антибактеріальне
Противірусне
Протипухлинна
Спазмолітичне
Муколітична дія

Застосування:

у косметології, насамперед, у препаратах для м'якого відлущування;
у засобах після епіляції (що сповільнює ріст волосся, у поєднанні з іншими цистеїновими протеїназами);
в ензимних пілінгах (у поєднанні з іншими цистеїновими протеїназами);
у засобах для лікування вугрової хвороби та постакне;
як імуномодулююча терапія в комплексному лікуванні алергічних проявів на шкірі;
відбілюючі зубні пасти;
різні пілінги, скраби та маски для очищення шкіри.

Країна: Китай

OGEwZ
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: