EverlaSkin

На складі

 

Артикул: ACа912b0
Доступність: Доступно
Виробник: Корея
Вибрати вагу:
Ціна:
54,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

EverlaSkin

INCI: Propanediol (Natural, ECOCERT), Water, Phytosterols, Lecithin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Squalane, Hydrolyzed Wheat Protein, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ceramide NP (=Ceramide 3)

Зовнішній вигляд: напівпрозора рідина
Розчинність: у воді
Режим вводу: в активну фазу
Дозування: 1-5% (як правило, 2%)
рН (при 25°С): 6-8
Робочий рН: найкраще працює у нейтральному середовищі (рН 5,5-7,5)
Зберігання: у прохолодному та темному місці, найкраще у холодильнику
Термін придатності: 02.25

Країна: Корея

EverLaSkin складається з ліпосомізованих пептидів, виділених із зерна пшениці та ДМС комплексу, який містить церамід-3, фітостероли, олію ши та лецитин. Це унікальний комплекс, який містить усі необхідні компоненти для нормального функціонування шкіри і є водорозчинним. Це напівпрозора емульсія, яка легко вводиться в будь-які склади та дозволяє створювати прозорі або напівпрозорі косметичні продукти. Також такий актив буде цінний для людей, які хотіли б зробити ДМС емульсію, але з якоїсь причини (бояться, не вміють чи не виходить) не можуть її поки що приготувати. Також такий продукт буде цінний влітку, в спеку, коли традиційні креми будуть погано відчуватися на шкірі, а EverLaSkin дозволяє створити найлегшу, але при цьому поживну, загоює, зволожуючу емульсію.

EverLaSkin, як уже говорилося вище, містить пептид, виділений із зерен пшениці, він збільшує кількість факторів росту (TGF-β1) і має практично таку ж дію, як і FGF-2 (fibroblast growth factor-2) на вироблення колагену I типу. Людські дермальні фібробласти обробляли пептидом виділеним із пшениці. Пшеничний пептид значно збільшував виробництво проколагену типу I залежно від дози. FGF2 використовувався як позитивний контроль.

TGF-β1 має вирішальне значення для зростання власних стовбурових клітин. Стовбурові клітини, здатні регенерувати та відновлювати тканину шкіри, врівноважувати старіючі епідермальні клітини новими молодими клітинами. Більш того, EverLaSkin активує проліферацію людських дермальних фібробластів, продукування колагену та пригнічує активність колагенази. EverLaSkin повністю складається з рослинних компонентів, підходить під філософію веганів та вегетаріанців. Не чинить побічних ефектів, оскільки не містить у собі стовбурових клітин, але, при цьому, забезпечує енергію для зростання власних стовбурових клітин навіть у суворих умовах (суворі холодні зими, сильна спека тощо). Тому продукт є життєздатним рішенням для підтримки гомеостазу в шкірі, що старіє.

Технологія клітинної культури використовується практично у всіх галузях біомедичних досліджень та випробувань. Виробник розробив модель культивування стовбурових клітин для пошуку нових сполук для активації проліферації стовбурових клітин та захисту інгібування стовбурових клітин. Наприклад, активатор стовбурових клітин, такий як ефект підвищення трансформаційного фактора росту (TGF)-β1. Цитокін TGF-β1 відіграє важливу роль у регулюванні процесу загоєння ран та відновлення тканин, а аберація його дії пов'язана з декількома патологічними процесами, включаючи рак, аутоімунне захворювання та фіброз. Тому активатори TGF-β1 дуже корисні для продуктів догляду за шкірою і потенційно стають активаторами стовбурових клітин, завдяки чому шкіра стає ціліснішою і здоровішою. Everlaskin сприяє стимуляції власних стовбурових клітин, що призводить до більш молодого вигляду.

EverLaSkin впливаючи на людські стовбурові клітини, має загоюючий і омолоджуючий ефект, але при цьому не викликає появи будь-яких ракових захворювань. Це також підтверджено тестами. Як видно з графіка, не торкається система клітинної культури меланоми.

Трансформаторні людські дермальні фібробласти обробляли зазначеними концентраціями пептону пшениці (50, 100, 250 ppm) протягом 16 годин. Культурні середовища аналізували на активність люциферази. Пшеничний пептид збільшував репортерну активність TGF-β1 залежним від концентрації чином.

Пептиди виділені з пшеничних зерен, це справжні пептиди, які за своєю дією нагадують Сін колл, який також впливає на фактор росту (TGF)-β1. Але, на відміну від інших комерційних пептидів, у цьому продукті пептид має повністю рослинне походження. Він створений завдяки складному біохімічному процесу, де спочатку з протеїну пшениці, шляхом ензимного розщеплення, одержують пептон, який знову піддається ензимній деградації і в результаті цього одержують пептид. І як видно з графіка вище, навіть пептон вже позитивно впливає на трансепідермальний фактор росту, а повністю виділений і очищений пептид має ще більшу відновлюючу і омолоджуючу силу.

Тест in Vivo

Перед початком і наприкінці тесту з випробуваних знімали силіконові зліпки шкіри обличчя. У тесті брали участь 18 жінок-кореянок від 30-60 років з різним типом шкіри. Всі випробувані мали зморшки в області очей (гусячі лапки). Тест тривав 4 тижні. Всі випробувані наносили на все обличчя, включаючи гусячі лапки, косметичний засіб двічі на день (вранці та ввечері). На одну частину обличчя вони наносили крем, що містить EverLaSkin, на другу частину - засіб з плацебо.

Підсумок: як видно з фото "до і після", вже через 4 тижні спостерігається відчутний ефект, що омолоджує. Розгладжуються гусячі лапки, а сама структура шкіри стає цілішою.

Пептид у цьому комплексі укладено в ліпосомальну емульсію, яка імітує структуру шкіри, так звану емульсію ДМС. Яка складається з цераміду-3, олії ши, оливкової олії, сквалану, фітостеролів та лецитину. Багато хто з нас робить самі ліпосомальні (ДМС) емульсії і ми знаємо, що це виходить біла щільна або нещільна субстанція. EverLaSkin зроблений за спеціальною технологією, яку ніяк не можна повторити в домашніх умовах – це напівпрозора (ближча до прозорої) рідина, яка дозволяє створювати нам будь-які, привабливі на зовнішній вигляд, косметичні засоби. І маючи у своєму арсеналі тільки цей актив, дистильовану воду та консервант, ви вже можете створити шикарну робочу сироватку.

EverLaSkin - за своєю суттю, це високоякісна проліпосома, яка обволікає пептид і посилює у багато разів його роботу. Він працює шляхом імітації складу та структури мембран клітин шкіри, зміцнює шкірний бар'єр та забезпечує достатню вологість, антиоксидантну та омолоджуючу дію. Також на відновлення та зволоження шкіри, працюють церамід-3 та фітостероли. Це спеціальні ліпіди, які виникають у шкірі при диференціюванні клітин шляхом ферментативного ремоделювання з фосфоліпідів. Вони є важливою частиною ліпідного бар'єру, де зменшують TWL (трансепідермальна втрата води). Крім того, вони мають важливе значення для згуртування рогових пластин. За фактом вони не є фактичним зволожувачем, але допомагають зберегти вологу в шкірі, зміцнюють і реструктурують захисний бар'єр зовні шляхом повторної інтеграції рогових клітин у бар'єр.

Властивості:

омолоджуючі та відновлювальні засоби;
денна та нічна косметика;
ДМС кошти;
зволожуючі та загоювальні засоби.

Y2IyYjQ4M
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: