Бетулін

На складі

 

Артикул: ACа911b0
Доступність: Доступно
Вибрати вагу:
Ціна:
74,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Бетулін

INCI: Betulin
Чистота: 99.6%

Зовнішній вигляд: порошок білого кольору, з трохи сіруватим відтінком.
Дозування: 0,05-0,3%
Розчинність: у оліях, у жирних спиртах, просто у жирній фазі
Режим введення: у масляну фазу на початковому етапі приготування
Зберігання: у сухому та темному місці, при кімнатній температурі
Термін придатності: 10. 24

Назва "бетулін" (від латинського betula - береза). Бетулін - це багатокомпонентна речовина, до його складу входять: тритерпеновий спирт, власне кажучи, сам бетулін, потім лупан, лупеол, лупенон, ацетат бетуліну, аллобетулін, ізобетуленол, олеанолова кислота та інші.

Бетулін, будучи тритерпеновим спиртом, має протизапальний, протипухлинний, антибактеріальний, антиоксидантний, загоюючий, заспокійливий, омолоджуючий і т.д. дією. Це багатоцільовий компонент.

Антибактеріальний, протизапальний та загоюючий ефект.

З 1899 бетулін вже застосовували як антисептичний засіб для стерилізації ран і порізів у вигляді пластирів. Похідні бетуліну ефективно пригнічують вірус герпесу, а також мають імуностимулюючу дію, стимулюючи вироблення антитіл. Бетулін допомагає скоротити запалення на шкірі і має виражені протизапальні властивості, також діє як в'яжучий засіб. Протизапальна дія бетуліну пояснюється структурною схожістю бетуліну та стероїдних гормонів, і пов'язана із спорідненістю бетуліну та глюкокортикоїдних рецепторів. Не існує ризику алергічних реакцій, оскільки цей екстракт не має сенсибілізуючих властивостей. І чим вища чистота бетуліну, тим менший ризик появи негативних реакцій. Оскільки алергія часто буває не від самого компонента, а від речовин, за допомогою яких отримують бетулін. Наш бетулін має 99,6% чистоти, тому він гарантовано безпечний і не викличе ніяких алергічних або інших дратівливих реакцій.

Емульгуючі та стабілізуючі властивості

Бетулін розчинний в органічних розчинниках (олії, жирні спирти (емульгатори, загусники типу цетилстеариновий, цетиловий спирт, стеаринова кислота і т.д.)), має емульгуючі та структуроутворюючі властивості, утворює оліогелі, які стали широко відомі відносно недавно. Це зовсім інша концепція рецептури для кремів W/O заснована на бетуліні, маслі (в якому розчиняється бетулін), воді, активних компонентах (кератолики та зволожувачі), легкий консервант (оскільки сам бетулін має антимікробну дію). Філософія оліогеля полягає в емульгуючих якостях бетуліну та його протизапальних, ранозагоювальних, антибактеріальних та противірусних властивостях. Основними компонентами бетуліну є пентациклічні тритерпени, особливо бетулін, люпеол та бетулінова кислота. Бетулін практично нерозчинний у воді, але в оліях він розчиняється в такій пропорції: на 1 гр бетуліну - 25 гр олії (найкраще соняшникова, оливкова або оливкова сквалан). Оліогель містить 0,3 гр бетуліну та 7.5-7.7 гр олії. Німецькими вченими біохіміками було доведено (впроваджено в життя), що при виробництві масляної суспензії (що містить бетулін та олію) спостерігається явне збільшення консистенції і виходить приблизно 8гр тиксотропного олеогеля. Цей гель, без додаткових емульгаторів, гелеутворювачів і загусників, здатний витримати до 60% водної фази (8 г оліогеля + 4.8 г води). Такий оліогель, у лютому 2016 року, на основі соняшникової олії, завдяки своїм антиоксидантним та сильним ранозагоювальним ефектом, отримав європейське схвалення як засіб лікування нашкірних захворювань. Основний механізм стабілізації можна ідентифікувати як так звану пікерну емульсію, тобто дисперсні краплі води фіксуються в олеогелі та захищаються від коалесценції прикріпленими частинками бетуліну. З концепцією оліогеля ви можете ознайомитись і . Від себе додам, що цей гель дуже добре працює, і якщо не прогаяти момент, а почати користуватися оліогелем, як тільки починається нашкірне запалення (дерматит, псоріаз, екзема), то можна уникнути застосування кортикостироідів. Ефективніше, наносити такий гель тонким шаром, ретельно втираючи його в місця поразки (але без фанатизму, шкіру розтирати не потрібно!).

Також бетулін є ефективним антиоксидантним та омолоджуючим компонентом. Бетулін стабілізує мембрани мітохондрій, енергетичні депо клітин, за принципом "латання дірок". Перешкоджає їх ушкодженню внаслідок окислювальних процесів, запускає природний процес апоптозу, не дозволяючи мітохондріальній ДНК вийти з пошкодженої клітини і тим самим ініціювати аутоімунний процес – запалення. Бетулін пригнічує активність колагенази та еластази, тим самим попереджаючи передчасне старіння. Зі сфінгозином - допомагає освітлити шкіру; з церамідами та/або гліцерретовою кислотою - допомагає в омолодженні та загоєнні; з арджуною (завдяки вмісту в ній коензиму Q-10, сапоніну тритерпиду, мінералам, фітостеролам) допомагає ущільненню, еластичності судин і шкірної тканини, дуже добре працює в лікуванні целюліту, також така пара допомагає у лікуванні різних нашкірних захворювань. З комплексом сапонінів або просто з екстрактами солодки, каштану, розмарину, цибулі – бетулін допомагає в лікуванні лупи.

Ще раз повторюся, бетулін при розчиненні не вимагає ніяких зусиль, і якщо ви плануєте приготувати крем, то ви просто бетулін вводите в масляну фазу на початковому етапі приготування і розчиняєте їх як фітостероли або цераміди. Зверніть увагу при створенні своїх рецептур, що бетулін дуже загущує емульсії, і навіть у деяких випадках гелеутворювачі не потрібні.

Джерела: Prof. Dr. Rolf Daniels Pharmazeutisches Institut Lehrstuhl für Pharmazeutische Technologie

NmZmNTA
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: