KERATOLINE

На складі

 

Артикул: ACа890b0
Доступність: Доступно
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
100,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

KERATOLINE

INCI: Water (Aqua), Glycerin, Propylen Glycol, Bacillus Ferment

Зовнішній вигляд: рідина коричневого кольору
Розчинність: у воді
Режим вводу: активну фазу
Дозування: 1-2%
Зберігання: у прохолодному та темному місці
Термін дії: 01.25

Країна: Франція

Підходить для лактовегетаріанців, ово-вегетаріанців або піско-вегетаріанців. Biotechnology & Fermentation technology products

Кератинізація є процес утворення рогового шару шкіри. У нормі мертві клітини рогового шару шкіри постійно відлущуються у вигляді дрібних, ледь помітних частинок. Коли процес злущування порушений, кератиноцити – клітини, що виробляють кератин, склеюються між собою. В результаті кератиноцити стають видимими і виглядають як лусочки на поверхні шкіри. Шкіра починає лущитись у певних місцях або по всьому тілу. Це часто супроводжується свербінням та сухістю. Шкіра може тріскатись і хворіти у пошкоджених місцях, дуже часто з'являється ризик занести інфекцію через такі ранки/пошкодження. Часто проблеми з кератинізацією є у людей, які страждають на дерматит, ксероз і т.д. Але не тільки, з віком роговий шар товщає, порушений процес десквамації, що призводить до огрубіння шкіри, її потемніння. Шкіра втрачає свою еластичність, з'являються зморшки.

Keratoline включає екзогенну протеазу з Bacillus subtilis в культуральному середовищі. Екзогенна протеаза впливає на відновлення нормальної кератинізації шляхом заміни дефіцитних ендогенних серинових протеаз та/або доповнення ендогенних серинових протеаз, присутніх у дефіциті. Keratoline специфічно "перетравлює" протеїн corneodesmosomal, тобто білки, які зазвичай руйнуються або денатуровані ендогенною сериновою протеазою. Це дозволяє легше відлущуватися ороговілим частинкам, і завдяки цьому, шкіра оновлюється швидше. Таким чином, Keratoline сприяє згладжуванню шкіри, роблячи її більш гладкою і яскравою.

In vitro test

Спочатку шкіру знежирили за допомогою 95% спирту, потім за допомогою D-SQUAME оцінили стан шкіри до і після застосування Keratoline. Потім на одну ділянку шкіри нанесли засіб з плацебо, на другу - засіб з Keratoline. Через 1 годину ділянки шкіри промили, висушили та пофарбували.

*D-SQUAME® – це тонкі плівки, що клеяться, використовуються для наклеювання на шкіру і отримання відбитка шкірної поверхні. Луска шкіри інші компоненти приклеюються до плівки і віддаляюся разом з нею.

Як видно з тесту, сторона, оброблена Keratoline, демонструє менш виражене забарвлення та має більш згладжену структуру. Це доводить, що Keratoline має сильну протеолітичну активність і здатний якісно видаляти омертвілі ділянки шкіри.

In vivo tests Keratoline versus placebo

Протокол:

10 добровольців;
знежирення шкіри 95% спиртом;
нанесення на ділянки шкіри Keratoline або плацебо;
через 4 години ділянки шкіри промили водою та висушили;
отримання шкірного малюнка за допомогою D-SQUAME®.

Підсумок: зниження інтенсивності фарбування за допомогою Keratoline. Keratoline усуває мертві клітини, мікрорельєф шкіри менш помітний. Це доводить, що Keratoline має кератолітичну дію, що пом'якшує і зволожує шкіру, підвищує її еластичність. А це, у свою чергу, призводить до молодшого вигляду, яскравих і рівних шкірних покривів, зменшується глибина зморшок. Keratoline денатурує та розчиняє білки, надаючи тим самим кератолітичний ефект, покращує гідратацію шкіри та збільшує десквамацію, зменшує свербіж шкіри. Через кілька процедур ферментативного пілінгу ваша шкіра стане помітно яскравішою, тоншою та еластичнішою.

Порада: для кращої стимуляції роботи Keratoline та швидкого відновлення шкіри, в свою рецептуру включайте аміноксилоти, особливо серин (бо серинова протеаза). У нас є такі активи, які мають у своєму складі амінокислоту сернін: Prodew 500 або Patch 20, вони чудово доповнять та посилять роботу Keratoline. Також, дуже добре, в засоби з Keratoline вводити активи, що відвідують: Aqua Licorice Extract P-T®, цинк-гліцин комплекс і т.д. Так як ферменти дуже люблять аскорбінову кислоту, то в засоби з Keratoline дуже добре включати МАФ або більш зручну форму вітаміну С в ліпосомах. Тоді ви швидко відновите свою шкіру. Але якщо у вас сильно пошкоджена шкіра або є висип, то краще утриматися від застосування Keratoline, а використовувати щадні ферментативні/ензимні пілінги (у нас є такі в магазині).

 

ZGFhM2
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: