Главная »Активні компоненти» Вітамін Е жиророзчинний


        

Вітамін Е жиророзчинний

Токоферил ацетат

На складі

 

Доступность: На складе √ Товар в наличии
Артикул: V0339b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
89,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Токоферил ацетат
Вітамін Е жиророзчинний

INCI: Tocopheryl Acetate
Чистота: 96.5-102% /1 lnternational Unit (lU) = 1 mg vitamin E-acetate

Зовнішній вигляд: рідина блідо-жовтого кольору
Розчинність: у оліях
Дозування: 0,1-5%
Режим вводу: в масляну фазу на початковому етапі приготування або активну фазу
Умови зберігання: Зберігати при кімнатній температурі (не в холодильнику!) щільно закритим, захищати від світла. При правильному зберіганні термін придатності – 36 місяців.
Термін придатності: 05.24

Вітамін Е ацетат є активним інгредієнтом для використання в косметичних продуктах для шкіри та волосся. Як антиоксидант in vivo, він захищає клітини від вільних радикалів та запобігає перекисному окисленню ліпідів. Він також є ефективним засобом, що кондиціонує, покращує еластичність і гладкість шкіри. Особливо підходить для використання у сонцезахисних засобах та продуктах для щоденного догляду.

Результати дослідження in vitro:
Це дослідження показує синергетичну дію вітаміну Е та вітаміну С, що діють разом як антиоксиданти у шкірі людини. Живі людські кератиноцити (клітини HaCaT) були обрані як модель in vitro. Через знижену стабільність природного токоферолу (вітаміну Е) та аскорбінової кислоти (вітаміну С) у косметичних складах використовуються, як правило, стабільні форми. Тестували ацетат вітаміну Е (токоферил ацетат) та аскорбілфосфат натрію. Вони були використані у цьому клітинному тесті in vitro. Система клітин HaCaT містить естерази та фосфатази, необхідні для перетворення їх на активну форму. Аскорбілфосфат натрію розчинний у воді і може використовуватися у водній клітинній системі. Вітамін Е Ацетат нерозчинний у воді і має бути розчинений у транспортному засобі. Щоб умови були якомога простішими, як носій використовували етанол. Вітамін Е Ацетат розчиняли у 0,1% етанолі.

Антиоксидантний ефект визначали при вимірюванні здатності інгібувати окиснення, спричинене перекисом водню. Клітини інкубували з флуоресцентною міткою DCFH. Окислювальний стрес індукували 200-мікромолярним перекисом водню (це дуже жорсткі умови.) Здатність VEA і SAP інгібувати окислення вимірювали при визначенні результуючої флуоресценції.

Як видно, антиоксидантна активність кожного вітаміну присутня, але при поєднанні вітаміну Е та вітаміну С їх сумарна антиоксидантна активність зросла більш ніж у два рази. Графік показує приклад з SAP і VEA при високих концентраціях. При використанні одного VEA в концентрації 300 мікромолей пригнічення окислення становить 10%. При використанні тільки САП концентрації 400 мікромоль інгібування окислення становить 14%. Якщо VEA і SAP використовуються разом у вищезгаданій концентрації, інгібування окислення становить більше 30%.

Наступна таблиця показує всі результати разом.

Резюме дослідження in vitro та висновки:
Максимальне інгібування окислення, викликаного перекисом водню, лише аскорбілфосфатом натрію (SAP) та ацетатом вітаміну Е (VEA) становить 18% та 10% відповідно. Вищі значення інгібування можуть бути отримані лише при використанні комбінації SAP та VEA. Завдяки різній розчинності SAP захищає водну цитозольну частину системи, а VEA включається в маслорозчинні клітинні мембрани. Тому синергетичний ефект SAP та VEA обумовлений тим фактом, що тільки комбінація водорозчинного та жиророзчинного антиоксиданту забезпечує інтегральний захист.

Він не стійкий до лугів, тому що піддається омиленню, працює при рН не вище 9.

Стабільність та зберігання вітаміну Е ацетату: стійкий до тепла та кисню. Зберігати у закритій упаковці при кімнатній температурі. Продукт стабільний щонайменше 36 місяців.

Його переваги включають:

підвищення ефективності активних інгредієнтів за рахунок своїх антиоксидантних властивостей;
обов'язково має вводиться в сонцезахисну косметику, оскільки сприяє зменшенню утворення вільних радикалів внаслідок дії ультрафіолетових променів;
сприяє процесу загоєння, зміцненню бар'єрної функції шкіри, захищає ліпідний баланс та сприяє зниженню трансепідермальної втрати води;
оберігає масла від прогоркання;
посилює роботу інших вітамінів;
у поєднанні з вітаміном С антиоксидантна активність посилюється більш ніж удвічі.

Застосування:
Для використання в косметичних емульсіях, таких як засоби догляду за шкірою, лосьйони для тіла, креми для обличчя, рук і тіла, засоби догляду за волоссям, а також масла для шкіри та інші препарати, включаючи декоративну косметику, наприклад, помади проти розтріскування губ, туш, тіні для повік, рум'яна, пудра та тональний крем.

Отримання прозорих водорозчинних продуктів з вітаміном Е:
Солюбілізуючі агенти, наприклад, ПЕГ-40, Emulpharma ECO-10, Sophogreen, етиловий спирт і полісорбати дозволяють створювати абсолютно прозорі склади з вітаміном Е. Спочатку треба розчинити вітамін Е в солюбізатор, і потім, цю суміш влити у воду. Спочатку ваша суміш буде трохи каламутною, але за добу вона стане повністю прозорою.

Країна: Німеччина

Zjk1ODB
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: