Главная »Активні компоненти» НУФ з комплексом полисахаридів - PatcH 20


        

НУФ з комплексом полисахаридів - PatcH 20

Зволожуючий агент тривалої дії

На складі

 

Артикул: ACа820b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
70,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

PatcH 20™  

INCI name: Water (and) Glycerin (and) Trehalose (and) Urea (and) Serine (and) Pentylene Glycol (and) Glyceryl Polyacrylate (and) Algin (and) Caprylyl Glycol (and) Sodium Hyaluronate (and) Pullulan (and) Disodium Phosphate (and) Potassium Phosphate

Зовнішній вигляд: прозора рідина
Колір: від безбарвного до жовтого
Розчинність: у воді
Температурний режим: не гріти
Режим введення: в активну фазу при температурі не вище 40°C
Зберігання: у прохолодному місці, у щільно закритій тарі
Дозування: від 1-3%
Термін придатності: 01.24

Секрет красивої шкіриї в її зволоженості. Суха, зневоднена шкіра є дуже поширеною проблемою в сучасному житті, яка торкається людей різного віку і характеризується підвищеною шорсткістю шкіри, тьмяністю, і як правило має дуже щільний ороговілий шар. Зневоднена шкіра набуває ознак старіння набагато раніше свого фізичного віку, втрачає свою еластичність, з'являються глибокі зморшки.

Основною метою PatcH 20™ є забезпечення оптимального рівня гідратації рогового шару для підтримки гнучкості та гладкості шкіри якомога довше. Секрет правильного зволоження даного активу полягає в тому, що при використанні цього засобу гідратація шкіри відбувається поступово.

PatcH 20™ є молекулярною мережею природних біополімерів з високою концентрацією зволожуючих компонентів, які діють на різних етапах і мають різні сфери діяльності. Цей комплекс містить гліцин, серин, трегалозу та сечовину, які забезпечують сильне зволоження у дуже короткі терміни. Завдяки унікальній комбінації гіалуронової кислоти, альгінату і глюкану, відомого як пулулан, утворюється молекулярна сітка, подібна до захисної плівки, яка вивільняє вологу поступово, не дає їй випаровуватися з верхніх шарів шкіри. Ця мікромережа наповнюється зволожуючими компонентами з комплексу, який поступово вивільняється в «серце» рогового шару, щоб збалансувати оптимальну кількість вологи.

Перевірена ефективність PatcH 20™ була продемонстрована у різних дослідженнях. І було доведено, що цей компонент забезпечує тривалу гідратацію шляхом зв'язування води усередині рогового шару. У тесті in vitro цей актив продемонстрував свою здатність обмежувати випаровування вологи зі шкіри понад 48 годин. Крім того, даний актив у тесті ех Vivo показав свою здатність інтенсивного зволоження протягом 30 хвилин і тривалістю до 48 годин.
Негайну та тривалу зволожуючу активність PatcH 20™ показав на рівні 3%, що було підтверджено кількома дослідницькими центрами. Випробування проводили на добровольцях та після 3 тижнів використання, дослідження показали, помітні відмінності якості шкіри, вона стала м'якшою, еластичнішою, покращився колір обличчя.

Рекомендується для догляду за будь-якою шкірою, у тому числі для догляду за малюками, оскільки не містить агресивних речовин, які можуть завдати шкоди.

Рекомендується для догляду за будь-якою шкірою, у тому числі для догляду за малюками, оскільки не містить агресивних речовин, які можуть завдати шкоди.

Застосування:

  • зволожуючі засоби;
  • засоби після пілінгів;
  • косметика для догляду за малюками;
  • косметика для волосся.

Країна: Німеччина

ZGUyMGM2
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: