DEFENSIL®-PLUS

На складі

 

Артикул: ACа809b0
Доступність: Доступно
Виробник: Швейцария
Вибрати вагу:
Ціна:
89,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

DEFENSIL®– PLUS

INCI:EU: Octyldodecanol, Ribes Nigrum Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Cardiospermum Halicacabum Flower/ Leaf/Vine Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Зовнішній вигляд: масляна рідина жовто-коричневого кольору
Запах: характерний
Дозування: 1-5%
Режим введення: при температурі не вище 50ºС, в активну фазу
Зберігання: у щільно закритій тарі, у темному місці
Термін придатності: 01.25

Будь-який несприятливий фактор, як то підвищена сухість повітря, висока температура повітря або навпаки низька і т.д., можуть викликати подразнення шкіри, свербіж, почервоніння, лущення та інші проблеми. Це все впливає на бар'єрну функцію шкіри і в кінцевому підсумку може призвести до прискореного старіння або різних видів дерматиту. DEFENSIL®-PLUS є високоефективним активом, який здатний швидко зняти нашкірне запалення, вмішити свербіж і відновити шкірний бар'єр. Виняткові властивості олії насіння чорної смородини та кардіоспермуму у поєднанні з витяжкою з олії ефективно зменшують запальні процеси та ефективно відновлюють пошкоджений захисний бар'єр шкіри. DEFENSIL®-PLUS заспокоює різні форми подразнення шкіри, такі як: гостре подразнення внаслідок порізів бритвою, опіків, укусів комарів, хімічних уражень тощо. Таким чином, DEFENSIL®-PLUS помітно зменшує сухість, свербіж, заспокоює схильну до алергії, дерматитів та екземи шкіру.

Властивості:

 • Запобігає запаленню на початковому етапі (тест in vitro).
 • Знижує алергічні реакції (тест in vitro).
 • Зменшує пошкодження тканин у результаті укусів комарів (тест in vivo).
 • Заспокоює шкіру після гоління та епіляції (тест in vivo).
 • Захищає та відновлює пошкоджений бар'єр шкіри (тест in vivo).
 • Покращує якість життя людей, які страждають на атопічний дерматит (тест in vivo).
 • Зменшує виразність куперозу (тест in vivo).

Опис активних компонентів DEFENSIL®-PLUS

Олія смородини

С 18:2 Линолева кислота Омега-6-ненасичені жирні кислоти ~50%
C 18:3 α-Линоленова кислота

Омега-3-ненасичені жирні кислоти

~15%
C 18:3 γ-Линоленова кислота Омега-6-ненасичені жирні кислоти ~15%
C 18:4 Стиоридова кислота Омега-3-ненасичені жирні кислоти ~3%

Жирні кислоти виконують різні функції у шкірі. Вони є компонентами клітинних мембран фосфоліпідів та беруть участь у таких процесах, як синтез ейкозаноїдів та метаболізм холестерину, а також відіграють важливу роль для нормальної епідермальної бар'єрної функції шкіри, як частина міжклітинних ліпідів рогового шару (жирні кислоти та сфінголіпіди). Лінолева кислота відіграє важливу роль, оскільки практично всі види церамідів складаються з цієї кислоти.

Ліпіди соняшникової олії

Соняшникова олія багата на ненасичені жирні кислоти: лінолева кислота (50% - 75%) і олеїнова кислота (~25%), вона також містить насичені жирні кислоти: пальмітинову і стеаринову кислоти (кожною близько 5%). Ці ліпіди характеризуються особливо високим стандартом неомилюваних фракцій. Неомильна фракція є цінним джерелом біологічно активних сполук, таких як фітостерини та токофероли, вони сприяють підвищенню стабільності комплексу DEFENSIL®-PLUS, зокрема, стабілізують велику кількість лінолевої кислоти. Неомильна фракція також відіграє важливу роль у підтримці бар'єру шкіри та зменшенні TEWL.

Кардіоспермума екстракт – рослинна альтернатива гідрокортизону

Кардіоспермум містить сапоніни, дубильні речовини, флавоноїди та фітостерини (β-ситостерин, кампестерин і стигмастерин). Його цілющі властивості давно відомі, і з 19-го століття він застосовується в гомеопатії, при лікуванні ревматичних захворювань, полегшення сверблячки, екземи та висипу. Він був визнаний як альтернатива гідрокортизону, забезпечуючи значне поліпшення бар'єрних функцій та зменшення еритеми шкіри.

Тест №1 In vivo

Мета – довести, що інкубація кератиноцитів людини з компонентами DEFENSIL®-PLUS призводить до зменшення запальних процесів.

Культури кератиноцитів людини, інкубували з 0,0025% олії насіння чорної смородини і 0,0025% екстракту Кардіоспермум (що відповідає 0,01% DEFENSIL®-PLUS), порівняно з контролем (олія бораго). Клітини стимулювали з IL-1 & alpha; (2,5 нг/мл) та через 24 години після вмісту запальних речовин-медіаторів (IL-1 & alpha;, IL-1 та IL-8), визначали кількісно за допомогою цитометрії.

Підсумок:

Додавання екстракту кардіоспермуму та олії чорної смородини чітко показує зниження утворень медіаторів запалення після індукції запальної відповіді.
Комплекс показав сильнішу протизапальну дію порівняно з маслом бораго, яке відоме своїми протизапальними властивостями.

Тест №2 DEFENSIL®-PLUS знижує алергічну реакцію

Дослідження №1. Зразки крові людини піддавали попередньої інкубації протягом 15 хвилин при 37ºС у присутності 0,05% DEFENSIL®-PLUS (розчинений на 1% етанолу) на групі плацебо (1% етанол) або інгібітор дегрануляції (кромоглікат 3 мм). Потім алерген F-MLP (F-Met-Leu-Phe) був доданий і/або ні (нетимульований контроль). Зразки крові інкубували протягом 10 хвилин у присутності антитіл. Дегрануляцію базофілів було виявлено за допомогою CD63 маркера, внутрішньоклітинного трансмембранного білка.

Дослідження №2. Цим тестом доводилося, що DEFENSIL®-PLUS здатний знизити алергічну реакцію. Зразки крові людини піддавали попередньої інкубації протягом 15 хвилин при 37ºС у присутності 0,05% DEFENSIL®-PLUS (розчинений на 1% етанолу) у групі плацебо (1% етанол) або інгібітор дегрануляції (кромоглікат 3 мм). Потім алерген F-MLP (F-Met-Leu-Phe) був доданий та/або ні (нетимульований контроль). Зразки крові інкубували протягом 10 хвилин у присутності антитіл. Дегрануляцію базофілу було виявлено за допомогою CD63 маркера, внутрішньоклітинного трансмембранного білка.

Підсумок: Попередня обробка з DEFENSIL®-PLUS випускає меншу кількість медіаторів запалення та призводить до зниження тяжкості алергічних реакцій. DEFENSIL®-PLUS зменшує утворення та вивільнення медіаторів запалення, зменшуючи вираженість алергічних реакцій. Попередня обробка з 0,05% DEFENSIL®-PLUS значно знижує дегрануляцію на 73% після додавання алергену. Попередня обробка з 0,05% DEFENSIL®-PLUS знижує на 44% дегрануляцію порівняно з плацебо (розчинник).

DEFENSIL®-PLUS та зниження запальних реакцій після комариних укусів in-vivo

Метод: Вимірювання поразки після укусів комарів. У випробуванні місце ураження було розбито на сектори, де кожні 10 укусів були оброблені кремом з 5% DEFENSIL®-PLUS і наступні 10 укусів, були оброблені кремом із плацебо, решта ділянок взагалі не лікувала після укусів комарів. Через 30 хв площу здуття визначали за допомогою цифрових зображень. Результат: SOS-терапія DEFENSIL®-PLUS знімає інтенсивність укусів комарів на 35%.

DEFENSIL®-PLUS покращує стан шкіри при атопічному дерматиті in-vivo

Метод: об'єктивна оцінка стану шкіри дерматологом до та після застосування крему з 3% DEFENSIL®-PLUS за допомогою локального SCORAD*.
Атопічний дерматит: сума різних параметрів, кожен за шкалою від 0 до 3.
Реалізація: 34 добровольці, 17-60 років, SCORAD> 4; 2 рази на день (руки, ноги, тулуб) або 4 рази на день (руки) застосування DEFENSIL®-PLUS; визначення об'єктивної SCORAD на 0,7 та 14; Суб'єктивна оцінка якості життя.
* Оцінка тяжкості атопічного дерматиту за міжнародною системою SCORAD

Результат: протягом короткого проміжку часу, DEFENSIL®-PLUS значно покращує стан шкіри (на 42%), зменшує свербіж та почервоніння.

DEFENSIL®-PLUS після гоління

Після звичайного гоління на вологу шкіру на одну половину обличчя наносили DEFENSIL®-PLUS 5%, на другу – крем з плацебо. Через 10 хвилин було зроблено фото за допомогою тепловізійної камери. Крім того, були зроблені оцінки профілактичної ефективності попередньої обробки двічі на день однієї половини обличчя кремом, що містить 5% DEFENSIL®-PLUS протягом тижня та плацебо на іншій половині обличчя. За тиждень проводився тест на термографію.

Результат: після гоління у звичайних умовах, почервоніння та ураження шкіри чітко видно. Температура шкіри безпосередньо після гоління підвищується на 0,5 ºС. DEFENSIL®-PLUS 5% починає заспокоювати шкіру одразу і одноразове застосування крему з цим активом зменшує подразнення та нагрівання (температура шкіри на 0,4ºC нижча порівняно з плацебо).

DEFENSIL®-PLUS - депіляція

Добровольці за тиждень перед депіляцією на одну ногу наносили DEFENSIL®-PLUS 3% і на другу ногу – крем з плацебо, процедуру продовжували протягом 7 днів. Після останнього нанесення вранці проводилася депіляція, потім добровольці знову наносили крем і плацебо. Зображення були сфотографовані через 10 хвилин після нанесення крему з DEFENSIL®-PLUS та плацебо для оцінки еритеми та набряку.

Результат: після депіляції шкіра ноги, на яку наносився DEFENSIL®-PLUS 3%, мала значно менші подразнення порівняно з плацебо. Крім того, застосування DEFENSIL®-PLUS за тиждень до депіляції значно полегшив процес видалення волосся.

DEFENSIL®-PLUS та лікування атопічного дерматиту

Мета даного дослідження полягала в тому, щоб оцінити ефективність DEFENSIL®-PLUS у хворих на дерматит (екзему). 34 пацієнти (8 чоловіків та 26 жінок) з атопічним дерматитом (SCORAD* початковий рахунок > 4) у віці від 17 до 60 років (середній вік 32,4 роки) застосовували протягом 14 днів крем, що містить 3% DEFENSIL®-PLUS два рази на день (руки, ноги та тулуб) або 4 рази на день (руки).

* Оцінка тяжкості атопічного дерматиту за міжнародною системою SCORAD

Оцінку стану шкіри було виконано дерматологом до та після нанесення крему, що містить 3% DEFENSIL®-PLUS з використанням методу SCORAD. У дні 0 і 14 пацієнти заповнили анкету про їх якість життя і наприкінці дослідження пацієнти оцінювали характеристики продукту.

Результат

Розмір SCORAD був 7,03 перед використанням DEFENSIL®-PLUS і впав до 4,44 (–37%) лише після 7 днів застосування DEFENSIL®-PLUS 3%.
Після закінчення 14 днів використання DEFENSIL®-PLUS 3%, SCORAD став 3,74 (-47%), тобто нижче порога атопічного подразнення.
Значне скорочення тривалості наявності висипу на шкірі, її інтенсивності та сверблячки спостерігалося після використання DEFENSIL®-PLUS 3%.
Негативний вплив на якість життя у атопиків при застосуванні DEFENSIL®-PLUS 3% були знижені в середньому на 42% після 14 днів застосування.

Застосування:

 • засоби для лікування атопічного дерматиту, екземи тощо;
 • засоби для зняття або зменшення подразнення та алергічних нашкірних реакцій;
 • засоби для догляду за шкірою після гоління;
 • засоби-репеленти;
 • як активна добавка та замінник частини жирної фази (розраховуємо як ЖФ, але вводимо в АФ).

Країна: Швейцарія

YzgyYjA
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: