Главная »Активні компоненти» Гіалуронова кислота в/м


        

Гіалуронова кислота в/м

Високомолекулярна

На складі

 

Артикул: ACа802b0
Доступність: Доступно
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
62,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Гіалуронова кислота в/м

INCI: Sodium Hyaluronate

Зовнішній вигляд: білий порошок із нейтральним запахом
Джерело: біотехнології (бактеріальної ферментації)
Молекулярна вага: 1-1,5 мільйонів Дальтон
Розчинність: у воді, створює міцний гель
Дозування: 0,05 – 0,2%
Зберігання: у прохолодному, сухому місці, у герметичній упаковці далеко від світла та вологи
Термін придатності до споживання: 06.25
Ні для кого вже не секрет, що основним компонентом людського організму є вода, в якій розчинені різні водорозчинні речовини. По суті, наш з Вами організм складається з водних колоїдних розчинів. Дослідження вчених близько 50 років тому змусили косметологів та дерматологів по-новому поглянути на роль рідини в організмі, та на її вплив на зовнішній вигляд шкіри людини. І, перш за все, на стан шкіри обличчя: на молодість, пружність, міцність та стійкість шкіри обличчя до життєвих навантажень та стресів. Саме тому, коли розмова заходить про стан шкіри обличчя, останніми роками так багато і часто говорять про гіалуронову кислоту для обличчя. Але далеко не всі користувачі косметикою чітко уявляють собі, що це таке – гіалуронова кислота, звідки вона береться, «з чим її їдять», і чим вона така корисна для шкіри? У нормі за добу зі шкіри людини нормальної статури випаровується 100-200 мл води (у тому числі через шкіру обличчя). До цієї кількості не входить можливе виділення поту через потові залози. Випаровування відбувається прямо через роговий шар шкіри.

Втрата вологи відбувається значно швидше за:

  • Вікові зміни.
  • Ушкодження ліпідного прошарку рогового шару.
  • УФО ушкодження.
  • Неякісний догляд та вплив стресів

Внаслідок чого наростає зневодненість та сухість шкіри обличчя. У цьому порушуються біологічні процеси у верхніх шарах шкіри, а й у дермі. У дермальному шарі шкіри, внаслідок його пересушеності, знижується якість та зменшується кількість глікозаміногліканового водного гелю, накопичуються пошкоджені волокна колагену, відбувається стоншення еластину, що веде до ще більшої втрати вологи. Запускається процес передчасного старіння шкіри. Шкіра обличчя починає обвисати, втрачає пружність, і на обличчі з'являються зморшки. При спрощеному поданні, дермальний шар шкіри обличчя (власне шкіра) нагадує комбінацію «водного і пружинного матраца», де роль «пружин» відіграють волокна колагену та еластину, а весь простір між цими волокнами-«пружинами» заповнено водним гелем, що складається мукополісахаридів). Стан дермального шару шкіри обличчя (її «шкірного матраца» та його «пружин»), пружність і стійкість до навантажень, молодість шкіри обличчя та її зовнішній вигляд, в першу чергу визначається:

1. Якістю та кількістю глікозаміногліканового гелю («наповнювач матраца»).

2. Станом «пружин» – станом та кількістю волокон колагену та еластину.

Що ж таке глікозаміноглікани?

Глікозаміноглікани або мукополісахариди входять до складу міжклітинної речовини сполучної тканини. Разом з волокнами колагену та еластину утворюють основний компонент міжклітинної речовини сполучної тканини шкіри – матрикс. У свою чергу, важливою та основною частиною глікозаміногліканів є гіалуронова кислота. Вважається, що основна функція гіалуронової кислоти у сполучній тканині – зв'язування води. При утворенні гелів гіалуронова кислота пов'язує 10000-кратний об'єм води. Її молекули утворюють у воді щось подібне до сітки (матриці), що визначає унікальні властивості гіалуронової кислоти. Тобто, можна сказати, що гіалуронова кислота – це, перш за все, геле- і плівкоутворювач із протизапальною дією. До того ж, вона прискорює регенерацію шкіри та відіграє важливу роль у гідродинаміці тканин.

Країна: Франція

ODc1NGI
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: