Главная »Вітаміни» Tetrahexyldecyldecyl Ascorbate Liposomes


    

Tetrahexyldecyldecyl Ascorbate Liposomes

Тетрагексилдецил аскорбат у ліпосомах

На складі

 

Артикул: Vittetraasc100422
Вибрати вагу:
Ціна:
178,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

INCI: Trehalose, Tetrahexyldecyl ascorbate, Cellulose Gum, Glucose, Xanthan Gum, Fructose

Зовнішній вигляд: порошок від білого до кремового кольору

Розчинність: у воді

Вміст вітаміну: 45%

Дозування: 0,5-5%

Режим введення: при температурі не вище 45оС

Зберігання: у сухому та темному місці, у щільно закритій тарі

Термін придатності: 01.24

Країна: Китай

Тетрагексилдецил аскорбат (THDC) являє собою жиророзчинну форму L-аскорбінової кислоти. Це форма вітаміну С, яка має "жирний хвіст" - жиророзчинну кислоту з розгалуженим ланцюгом (2-гексілдеканова кислота), завдяки якому вона стає жиророзчинною. Тетрагексилдецил аскорбат має покращену стабільність і здатність проникати в ліпофільний роговий шар, потім у дерму, де піддається внутрішньоклітинному ферментативному перетворенню в АК. THDC зменшує ознаки фотоушкодження, такі як зморшки на шкірі, а також зменшує гіперпігментацію. Також ця форма вітаміну має омолоджуючий і загоюючий ефект шляхом збільшення вироблення колагену.

Наша форма тетрагексилдецил аскорбату надана у вигляді ліпосом, що дуже зручно у приготуванні та зберіганні. Тепер ви можете приготувати будь-яку водну сироватку, яка буде практично прозора. Також слід враховувати, що завдяки ліпосомам вітамін проникає в шкіру ще в більш глибокі шари шкіри, та й кількість самого вітаміну необхідно використовувати менше, оскільки ліпосомальна оболонка посилює дію активної речовини. Завдяки ліпосомальній оболонці вітамін стійкий до окислення (на термін до 18 місяців), ефективний при рівнях pH, близьких до рівня pH шкіри людини (pH 5,5-6,5), на відміну від аскорбінової кислоти. Результат уже видно при 0,5% введення THDA, а яскраво виражену дію ви побачите при використанні 2,5%. Але якщо вам потрібно терміново і швидко позбавитися пігментних плям, тоді беріть максимальне дозування вітаміну THDA, а саме 5%, і буквально за тиждень, у вас підуть усі свіжі пігментні плями і приблизно за 2,5-3 місяці, навіть застарілі плями почнуть зникати.

Також слід враховувати, що вітамін С та Е працюють синергічно, відновлюють один одного та обмежують хронічну УФ-ушкодження, викликане сонячними променями. Також додавання вітаміну Е посилює дію вітаміну С у 4 рази.

Спосіб приготування:

 1. Відміряти необхідну кількість порошкових ліпосом та залити їх водою, розмішати.
  Потім обов'язково додати цитратний буфер із розрахунку, на 1 грTHDA потрібно додати 1 гр цитратного буфера.
  Спочатку у вас вийде дуже в'язкий, щільний і непрозорий гель, склянку накрийте харчовою плівкою та залиште на ніч. Вранці ви побачите прозорий та текучий нелипкий гель, який буквально миттєво провалюється у шкіру. Додати|добавляти| консервант, перемішати.
  Для кращого проникнення вітаміну С, я рекомендую вводити в рецептуру етоксидигліколь, який також має сильні зволожуючі властивості. А щоб уникнути утворення грудочок, можна додати гліцерин, і в нього, безпосередньо насипати порошок вітаміну, розмішати і тільки тоді, налити воду.
  Зверніть увагу, що сам ліпосомальний премікс вже містить гелеутворювачі та зволожувачі, так що, за фактом, ви за допомогою цих ліпосом, води, цитратного буфера та консерванту отримаєте повноцінний робочий продукт.

  На фото ліпосомальна сироватка з 5% вітаміну, як бачите, це прозорий гель середньої в'язкості (хоча на початку, у вас буде дуже щільний непрозорий гель).

Приготування цитратного буфера

 • Цитратний буфер готується дуже легко і зберігається у холодильнику досить довго. Зверніть увагу, що консервант до цитратного буфера не додають, при цьому він не псується.
 • натрію цитрату 15гр
 • лимонна кислота 1гр
 • вода дистильована до 100гр

Властивості:

 • Захист від УФ-індукованого пошкодження шкіри.
 • Має здатність уповільнювати старіння за рахунок збільшення синтезу колагену.
 • Стабілізує колагенові волокна та зменшує деградацію колагену.
 • Зменшує утворення меланіну і зменшує пігментацію.

YTM3M2E
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: