Главная »Вітаміни» Ретинол в ліпосомах


        

Ретинол в ліпосомах

На складі

 

Артикул: vitretlip030422
Вибрати вагу:
Ціна:
158,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

INCI: Maltodextrin, Retinol, Cellulose Gum, Lecithin, Xanthan Gum, Fructose, Glucose

Зовнішній вигляд: порошок жовтого кольору

Розчинність: у воді

Дозування: 0,5-2%

Концентрація активної речовини (ретинолу): 10%

Режим введення: в активну фазу або водну фазу, нагрівання не вище 55°С

Зберігання: у сухому та темному місці, у щільно закритій тарі!

Термін придатності: 03.25

Країна: Китай

 

Як правило, ретинол дуже важко піддається розчиненню, крім того, є жиророзчинним компонентом. А що робити, якщо хочеться створити водний розчин з ретинолом, як його розчинити і як ввести? Наш магазин пропонує до вашої уваги інкапсульовану форму ретинолу, який легко розчиняється у воді. Крім того, у складі цих ліпосом вже є два гелеутворювачі, тому для створення сироватки вам вже не знадобиться включати до складу загусники. Склад ліпосом дуже приємний: лецитин, мальтодекстрин, ретинол, два гелеутворювачі - целюлоза і ксантан, а також два зволожувачі - фруктоза і глюкоза.

Рецепт сироватки з ретинолом 1%

Фаза А

Гліцерин 3%

Інкапсульований ретинол (порошок) 1%

Фаза В

Вода до 100%

Фаза С

Консервант

Віддушка

Приготування

1. Розмішати гліцерин та порошок ретинолу

2. Додати воду, розмішувати та поставити на водяну баню, нагріти суміш до 55оС, перемішувати 15 хвилин на швидкості 450-600об/хв. Зняти з водяної лазні та охолодити до 40оС, додати консервант та віддушку.

Я робила ще простіше, розмішала порошок ретинолу з етоксидігліколем, потім суміш залила теплою водою (приблизно 55оС), перемішала до утворення гелю, накрила харчовою плівкою та залишила на 2,5 години, за цей час гель повністю розійшовся, став практично прозорим і без грудочок . Ретинол розчиняється миттєво, без будь-яких хитрощів та зайвих церемоній. Усі сироватка готова!

Це ліпосоми відразу після розчинення у воді

А це через 2,5 години

Ліпосоми є відомими везикулярними косметичними системами доставки. Місцеве застосування ліпосом пропонує широкий спектр переваг, включаючи підвищене зволоження, відновлюючу дію, біорозклад, біосумісність і пролонговане і повільне вивільнення. Структура ліпосом схожа на біологічні мембрани, що дозволяє активним компонентам, укладеним в ліпосоми, легко проникати через епідермальний бар'єр.

Ретинол метаболюються в шкірі в ретиноєву кислоту, яка потім зв'язується з основними рецепторами, що запускають вироблення колагену (особливо I і III типу), який відповідає за молодість і цілісність шкіри (акне, пошкодження, зморшки, розтяжки, вікові зміни). Також ретинол допомагає звузити пори, покращити структуру великих пір, що утворилися в результаті закупорки або пошкодження сонячними променями, роблячи їх менш помітними. Також ретинол допомагає позбутися пігментних плям, горбистій шкіри, землистого кольору обличчя. Але слід пам'ятати, що ретинол потрібно використовувати тільки в нічних засобах, при цьому вдень потрібно обов'язково наносити крем з СПФ з індексом не менше 30. Також бажано виключити використання ретинолу під час пляжного періоду.

Спочатку може спостерігатися сухість шкіри, яка пов'язана з тимчасовим збільшенням TEWL, яке є типовим ефектом ретиноїдів для місцевого застосування, і вважається, що вона (трансепідермальна втрата води) пов'язана з порушенням функції водного бар'єру рогового шару. Потім, коли шкіра звикає, лущення та почервоніння проходить, звикання може тривати до 2-х місяців. Тому фахівці радять розпочинати прийом косметичних продуктів із ретинолом за такою схемою: спочатку наносити крем із ретинолом 1-2 рази на тиждень (період 1 місяць), потім через день (період 1 місяць), потім щодня.

Ретинол дуже любить вітамін С (будь-які форми) і пептиди. З цими компонентами омолоджуючий ефект настає досить швидко. Дуже добре працює поєднання: ретинол, вітамін С та вітамін Е. Також класно працює ще такий антиоксидантний коктейль: ферулова кислота, ретинол, вітаміни С,Е та Ф. Досить швидко ваша шкіра стане однорідною, гладкою та сяючою. Згодом розгладяться зморшки, а пори стануть вузькими та чистими.

YzVjYW
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: