Главная »Вітаміни» Інкапсульований ретинол 10% та 2% концентрація


    

Інкапсульований ретинол 10% та 2% концентрація

Два вида липосом с ретиноловой кислотой

На складі

 

Артикул: L870b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Инкапсулированный ретинол 10% и 2% концентрация:
Ціна:
335,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Інкапсульований ретинол 10% - жиророзчинний

INCI: Caprylic/Capric Triglyceride & Phospholipids & Retinol
Зовнішній вигляд: темно-червоного (практично коричневого) кольору рідина
Розчинність: у оліях
Режим введення:

 • активну фазу, при дуже акуратному перемішуванні, щоб не зруйнувати ніжну ліпосомальну оболонку;
 • в суміш масел або емолентів, при дуже акуратному перемішуванні, щоб не зруйнувати ніжну ліпосомальну оболонку

Дозування: 0,5-10%

 • Для щоденного застосування: 0,5-2%
 • Для активних засобів: 3-10%

Зберігання: у темному місці при температурі до 25°С
Термін придатності: 04.25

Інкапсульований ретинол 2% - водорозчинний

INCI Name: Water, pentylene glycol, lecithin, retinol, polysorbate 20, alcohol, potassium phosphate
Зовнішній вигляд: ліпосомальна емульсія насиченого жовтого кольору
Розчинність: у воді
Режим введення:

 • у активну фазу, при дуже акуратному перемішуванні, щоб не зруйнувати ніжну ліпосомальну оболонку;
 • у водні або гелеподібні склади, при дуже акуратному перемішуванні, щоб не зруйнувати ніжну ліпосомальну оболонку

Дозування: 1-5%

Для щоденного застосування: 1-3%
Для експрес-засобів: 3-5%
Зберігання: у темному місці при температурі до 25°С
Термін придатності: 09.25

Ретинолова кислота: вітамін А
Система доставки:

 • Підтримує мітоз та потовщення епідермісу
 • Підвищує активність ферментів
 • Регулювання термінальної диференціації кератиноцитів
 • Модуляція синтезу колагену
 • Дозволяє без шкоди для шкіри та організму в цілому, використовувати обидві форми ліпосомального ретинолу, влітку!! (Звичайно ж, у нічних доглядових засобах)
 • Поліпшення біодоступності шляхом проникнення
 • Зволоження за рахунок вироблення власної гіалуронової кислоти
 • Anti-Aging, розгладження зморшок, носогубних складок, гусячих лапок, зменшення розміру пор, покращення кольору обличчя
 • Термін використання для отримання стабільного результату омолодження – не менше 36 тижнів

Стабільність ретиноєвої кислоти в ліпосомах:
Як відомо, чиста ретиноєва кислота дає найефективніший результат омолодження. Але вона не стабільна та її розчини окислюються через 2-3 місяці. Інкапсульована форма ретиноєвої кислоти залишається стабільною протягом 2-х років без зміни її характеристик.

Як видно з графіка, стабільність інкапсульованої ретиноєвої кислоти не падає навіть при нагріванні до 45оС, тоді як чиста неінкапсульована форма ретиноєвої кислоти значно впала при нагріванні до 45оС. Це важливо, оскільки косметичні засоби можуть перебувати в різних температурних режимах (наприклад, поїздка до теплих країн, тривалий переїзд тощо).
До того ж, доведено тестами, що готові засоби з інкапсульованою ретиноєвою кислотою набагато стабільніші за ретинову кислоту.
Тести на стабільність:

Тест на стабільність ретиноєвої кислоти в ліпосомах, перевіряли шляхом включення в емульсію "прямого" типу (м/в).
Склад емульсії: INCI: Water, Jojoba ester, Steareth-2, PPG-15 Stearyl Ether, Glycerin, Canola Oil, Dioctyl Adipate, Steareth-21, Dicaproyl Ether, Sheabutter, Cyclomethicone, Polyacrylamide, C13/c1 Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Preservative + 5% ROVISOME® Retinol.
Крем, що містить інкапсульовану ретиноєву кислоту, зберігали при 45оС, відкриваючи флакон щодня.

Як видно з графіка, стабільність інкапсульованої ретиноєвої кислоти практично не змінилася навіть через 8 тижнів, а чиста ретиноєва кислота зменшила свою ефективність і стабільність через 8 тижнів. Ці тести дуже важливі, тому що показують, що інкапсульована ретиноєва кислота не змінює свою ефективність при високих температурах, тому цей актив можна використовувати навіть у спеку року.
Лікування гусячих лапок - довгостроковий ефект:
Дослідження: 20 добровольців віком від 37 до 64 років
Склад: 3% ROVISOME® Retinol Moist у гелі на карбомері
Застосування: двічі на день
Тривалість: 28 днів

Цільовий параметр: глибина зморшок (гусячі лапки)
Склад гелю: Water (and) Sorbeth 30 (and) Sodium Hydroxide (and) Carbomer (and) Pentylene Glycol (and) Lecithin (and) Ethanol (and)Retinol(and) Polysorbate 20Як видно з графіка, гусячі лапки краще розгладилися (в 4 рази краще) при використанні інкапсульованої ретиноєвої кислоти, ніж при використанні чистої ретиноєвої кислоти. Найкращий результат полягає в тому, що інкапсульована ретиноєва кислота проникає глибоко в шкіру і працює на омолодження, покращуючи вироблення колагену та власної гіалуронової кислоти. У той час, як чиста ретиноєва кислота працює за іншим механізмом - вона викликає опік, і тільки після рясного лущення показує результат омолодження (жовтий пілінг). Т. е., при використанні чистої ретиноєвої кислоти (жовтий пілінг) механізм омолодження починається через стрес. Це теж немає погано, просто механізми інші. При жовтому пілінг відбувається відлущування шкіри, за 10 днів після пілінгу, може зійти 2-3 шари шкіри, і вона починає дихати і краще поглинати активні речовини.
До того ж, ліпосомальна форма дозволяє організму накопичити більшу кількість ретиноєвої кислоти, ніж чиста ретиноєва кислота. Це відбувається тому, що інкапсульована форма не схильна до деградації, в той час, як чиста ретиноєва кислота нестабільна і схильна до швидкого руйнування. Через 8 тижнів використання 2% інкапсульованої ретиноєвої кислоти організм здатний накопичити 0,32 г ретинолу. У той же час, при використанні 0,3% чистого ретинолу через 8 тижнів організм здатний накопичити 0,3 гр ретинолу.

Подразнюючий фактор:
При нанесенні чистих 2%-них ліпосом з ретинової кислотою на шкіру, ви не відчуєте ніяких дратівливих факторів, у вас не буде опіку, лущення та сухості шкіри. При нанесенні 2% розчину ретиноєвої кислоти ви отримаєте повноцінний пілінг, який спочатку (перших 5-10 днів) викликатиме відчуття сильної сухості, світлочутливості, лущиться і облазитиме шкіра.
Ліпосоми з 10% ретиноєвою кислотою краще включати в роботу після 2% ліпосом. Щоби шкіра вже була підготовлена. Так як жиророзчинні ліпосоми і за концентрацією вище і проникності (легко проходить ліпідний бар'єр) набагато краще.
Моя косметолог робить своїм клієнтам омолоджуючий курс цими ліпосомами (2% ліпосоми ретинолу). Вона їх наносить чистими (нічим не розбавляючи) на шкіру. На сухе та чисте обличчя (косметику ретельно змити). Наносить у два шари. Перший шар та через 15 хвилин – другий шар (не змиваючи перший). Через 30-60 хвилин (дивиться за станом пацієнта) змиває ліпосоми. Наносить зволожуюче молочко та сонцезахисний крем із СПФ 35, та відпускає клієнтку додому. Курс – 5 сеансів, 1 раз на тиждень. Результати просто приголомшливі. Лушпиння після таких процедур, приблизно 1 людина на 10 пацієнтів. І те лущення дрібне, незначне, його навіть практично не видно. На відміну від жовтого пілінгу, у мене, наприклад, шкіра лущилася 2 рази (після 1-ї процедури 3% ретинолом), лущення було дуже велике, пластами.

Резюмуючи:

 • звуження пір на 30-50%
 • рівний та красивий колір обличчя
 • розгладжені зморшки (особливо носогубки та гусячі лапки), можна наносити біля очей, не дає роздратування
 • можна використовувати влітку (чого зі звичайною ретиноєвою кислотою ніяк не можна зробити)
 • шкіра стає дуже зволоженою, проходить сухість шкіри

Ліпосоми з ретинолом 10%:

Механізм дії такий самий, як при ліпосомах з ретинолом 2%-них, але дія сильніша і яскравіше виражена. Раджу починати з найменшого дозування і потім поступово її збільшувати. Ці ліпосоми можна використовувати навіть у 10% концентрації, але це вже для повністю підготовленої шкіри. Вони маслорозчинні, тому краще поглинаються шкірою, і омолоджуючий або лікувальний ефект буде швидше. За дозуванням – як каже моя косметолог, ці ліпосоми найкраще використовувати у дозуванні 2-3%, вона вважає таку концентрацію найідеальнішою. Ці ліпосоми дуже добре працюють з Епідермальний фактор росту BT (EGF) та/або BIO-Placenta, а також вони показали відмінну роботу з DERMAXYL® CL .

Країна: Німеччина

ODRjMmQ4Y
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: