GOSULIN IL

На складі

 

Артикул: emolGos110221
Доступність: Доступно
Вага: -
Виробник: Бельгия
Вибрати вагу:
Ціна:
49,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

GOSULIN IL

INCI: Isoamyl Laurate, Isoamyl Cocoate

Зовнішній вигляд: прозора рідина
Розчинність: в емолентах, оліях та диметиконі
Дозування: 0,5-100%
Режим введення: масляну фазу на будь-якому етапі приготування
Зберігання: у щільно закритій тарі, у темному місці
Термін придатності: 04.24
Країна: Бельгія

GOSULIN IL емолент, створений на рослинній основі, виготовлений із відновлюваних природних джерел, таких як цукор та кокос. Має неперевершені унікальні і дивовижні властивості розтікання, швидко випаровується зі шкіри, як циклометикон, але при цьому, не є силіконом. Використовується в основному як заміна летючих силіконів, сертифікований COSMOS і VEGAN. Сприяє швидкій диспергації пігментів та УФ фільтрів. Завдяки тому, що він легко розтікається, якісно розчиняє пігменти та рівномірно розподіляється по шкірі, він посилює дію УФ фільтрів.

Переваги

GOSULIN IL має чудові леткі властивості, що робить його ідеальною «покращеною» заміною летючих силіконів. На відміну від силіконів, GOSULIN IL не містить розчинників, не токсичний при вдиханні та не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Сприяє швидкому розчиненню пігментів і рівномірно розподіляє УФ фільтри, а також зменшує мильний ефект, тобто запобігає білому сліду при нанесенні крему. Білий слід виникає, якщо в рецептурі є стеаринова кислота або її похідні, а також при введенні великої кількості воску, жирних спиртів типу цетилового або камедей. При цьому емульсії стають білими на шкірі під час нанесення, особливо від цього страждають так звані "природні" емульсії, які не містять силікони, ПЕГ або акрилати. Додавання GOSULIN IL до такої емульсії ефективно знижує ефект відбілювання, покращує сенсорні властивості крему та зовнішній вигляд.

Підвищує розтікання. Креми створені тільки на природних оліях будуть більш щільними і менш еластичними, за рахунок того, що масла самі по собі мають багато різних жирних кислот, які ніби "забивають" емульсію, за рахунок цього знижується розтікання. GOSULIN IL вражаючим чином вирішує цю проблему, ефект можна порівняти з летючими силіконами.

Повністю усуває липкість. УФ фільтри, велика кількість масел, природні камеді, різні цукру, гліцерин і вітаміни надають крему липкість. У присутності GOSULIN IL ця липкість повністю зникає. Ідеальне рішення для денних кремів із високим SPF або високим вмістом вітамінів.

Змішується з незмішуючим і стабілізує емульсії. Розчинний у диметиконі. Практично ніякі інгредієнти не поєднуються з диметиконом. GOSULIN IL є винятком, так як легко змішується з диметиконом. Таким чином, це потужний (водостійкий) засіб для зняття макіяжу, що не дратує очі. GOSULIN IL може змішувати інгредієнти, що не змішуються. Таким чином виключається відділення олії в емульсіях

Диспергує пігменти та УФ фільтри. GOSULIN IL чудово розчиняє УФ фільтри, за своєю розчинністю не поступається алкіл бензоату, але при цьому не викликає подразнення на шкірі. Також він легко розчиняє алюмінієві галун (хлоргідрат алюмінію), які дуже важко розчинний у багатьох речовинах. Ще цей емолент освітлює масла для ванн, роблячи колір світлішим і прозорішим.

Перетворює W/O на O/W-touch. Як правило, всі зворотні емульсії не пластичні та при нанесенні нагадують пластилін. GOSULIN IL легко трансформує зворотні емульсії у легкі емульсії, які практично неможливо відрізнити від емульсій типу олію у воді.

GOSULIN IL - ЗАСТОСУВАННЯ
Захист від сонця
Дитяча косметика
Денний догляд
Догляд за волоссям
Олія для ванн
Засіб для зняття макіяжу
Аерозолі та спреї для волосся, дезодоранти та ін.
Натуральна косметика сертифікована ЕКО
Заміна циклометикону, стеарилового ефіру PPG-15
Природна та безпечна заміна летких силіконів.

   

   MDVmYjg
   Оповещение
   Watch DOG


   Сообщить по электронной почте при изменении:


          когда цена падает ниже Грн

           когда товар будет в наличии


   Введите ваш e-mail: