Главная »Емоленти» Cetiol® RLF


        

Cetiol® RLF

На складі

 

Артикул: e863b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
70,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Cetiol® RLF

INCI: Caprylyl-Caprylate/ Caprate
Значення розтікання (мм2/10хв): 1400
Розчинність: у оліях, в емолентах
Режим введення: в жирну фазу на початковому етапі приготування
Дозування: 5-15%
Сертифікація: Ecocert, Написано на NaTrue, NPA і complies with BDIH and COSMOS
Зберігання: при кімнатній температурі, у щільно закритій тарі, у темному місці
Термін зберігання: 10.25

Підходить для веганів та вегетаріанців. Має сертифікацію ECOCERT

За останні п'ять років продукти з маркетинговими заявами щодо чутливої шкіри та екологічних переваг значно збільшили свою частку на ринку засобів особистої гігієни. Cetiol® RLF ідеально підходить для продуктів з такими вимогами: він має легку текстуру, швидко вбирається та залишає шкіру гладкою.

Доведена м'якість для чутливої шкіри:
На сенсорні властивості косметичного продукту впливають властивості пом'якшуючих засобів, що розтікаються. Cetiol® RLF – пом'якшувальний засіб, що швидко поширюється, що надає продуктам приємне і легке відчуття шкіри. Пом'якшувальний засіб має кристально чистий зовнішній вигляд та легкий природний запах, що робить його ідеальним компонентом у сучасному складі для догляду за шкірою. Як такий він підходить для використання в широкому асортименті м'яких продуктів. Дерматологічні тести, проведені на групі людей із чутливою шкірою, підтвердили, що вона навіть не дратує чутливу шкіру після зняття стрічки та в умовах перебільшеного тесту. Cetiol® RLF підходить для немовлят, дітей та дорослих з чутливою шкірою, навіть для людей з атопічною шкірою. Крім того, емолент схвалений Ecocert, сертифікований NaTrue та Національною асоціацією продуктів (NPA) та рекомендовано для концепцій відповідно до BDIH та COSMOS.

Cetiol® RLF – м'який як до чутливої шкіри, так і до навколишнього середовища. Протестовано дерматологами на споживачах із чутливою шкірою. Екологічний процес виробництва: ферментативний процес, висока ресурсоефективність. Ферменти - "натуральні каталізатори", що синтезуються живими організмами. Для отримання ферменту використовують спеціальні мікроорганізми для досягнення високого виходу та селективності. Висока селективність ферментів дозволяє одержувати високоякісні емоленти. Ферменти можуть використовуватися як каталізатори багаторазово, що знижує вплив на навколишнє середовище в порівнянні зі звичайним процесом, в якому каталізатори зазвичай утилізуються.

Cetiol ® RLF – підходить для рецептур без силіконів. Створює доглядаючі та пудрові відчуття на шкірі, що змінюються неперевершеною м'якістю. Cetiol® RLF – легкий пом'якшувальний засіб на натуральній основі, спеціально розроблений для чутливої та подразненої шкіри. Має легку текучу структуру, швидко поширюється по шкірі та волоссю.

Cetiol® RLF – дослідження експлуатаційних характеристик

Властивості та переваги:

  • Виготовлено з використанням екологічно чистого процесу: каталізується натурально ферментами.
  • Зменшує вплив на довкілля.
  • Висока якість, легкий пом'якшувальний засіб.
  • Зі 100% натуральної, відновлюваної сировини.
  • Підходить для чутливої шкіри: дерматологічно протестовано на споживчій панелі із чутливою шкірою, дозволено для використання у косметиці для немовлят.
  • Швидке поширення: 1400 мм²/10 хвилин

Країна: Німеччина

ZjRkNmNhM
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: