Главная »Емоленти» Cetiol® Sensoft


        

Cetiol® Sensoft

Cetiol® Sensoft - емолент щастя

На складі

 

Артикул: e862b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
70,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Cetiol® Sensoft

INCI: Propylheptyl Caprylate

Зовнішній вигляд: прозора рідина
Значення розтікання (мм2/10хв): 1400
Розчинність: у оліях
Режим вводу: у жирну фазу на початковому етапі приготування
Дозування: 5-15%
Сертифікація: Ecocert
Зберігання: при кімнатній температурі, у щільно закритій тарі, у темному місці
Термін придатності: 07.25

Підходить для веганів та вегетаріанців. Має сертифікацію ECOCERT

Cetiol® Sensoft − емолент щастя, має високу розтіканість. Цей емолент покращує відчуття на шкірі (м'якість, комфорт, легкість), прибирає надмірну липкість і надає будь-якій, навіть найпростішій емульсії, відчуття розкоші. Отриманий приблизно з 50-70% натуральної відновлюваної сировини і легко біорозкладається, він є привабливою альтернативою силіконам. Ідеально підходить для догляду за шкірою та волоссям, дозволений у дитячій косметиці. Зменшує ефект забілювання, тому його часто використовують у поєднанні з діоксидом титану та оксидом цинку, а також при виготовленні дезодоратів.

Створює позитивні емоції, підтверджені OЕО (об'єктивна емоційна оцінка). Спрощує введення порошків (пігменти, міка, силіка та її похідні, крохмалі, загусники тощо). Має високий рівень змочування порошкових продуктів. Тест показав, що в порівнянні з циклометиконом Cetiol® Sensoft демонструє високу змочувальну здатність.

Цей емолент часто використовують у сонцезахисній косметиці, оскільки він підвищує розчинність кристалічних УФ-фільтрів. Також він працює у широкому діапазоні рН. Придатний для рецептур з низькими значеннями pH, тому є ідеальним компонентом пілінгів на основі кремових емульсій.

Підходить для рецептур без силіконів, оскільки має сенсорику, яка перевершує циклометикон (найм'якший і найприємніший для сприйняття силікон). Тест проводився на активність лицьового м'яза Zygomaticus Major (електроміограма). Тест показав високу активність Zygomaticus Major, що свідчить про позитивні емоції від продукту.

Cetiol® Sensoft – кінетика сенсорних характеристик. Отримана діаграма – результат аналізу середніх значень 36 емолентів. Люди відзначили надзвичайну м'якість та комфортні відчуття. Немає відчуття маслянистості, восковості чи сухості порівняно з іншими емолентами.

Відчуття:

відчуття під час нанесення – м'якість;
відразу після нанесення – відчуття м'якості;
відчуття через 20 хвилин-м'якість

Унікальні відчуття на шкірі: багаторівнева м'якість

Країна: Німеччина

MGNkZm
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: