Главная »Консерванти» Nipaguard DMDMH Plus


        

Nipaguard DMDMH Plus

На складі

 

Артикул: P117d2g00
Доступність: Доступно
Вага: -
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
45,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Nipaguard DMDMH Plus

Halogen free, Paraben free  

INCI: DMDM Hydantoin

Зовнішній вигляд: опалесцентна злегка в'язка рідина
Розчинність: у воді
Температурний режим: витримує високі температури до 80 ° С, але також можна вводити в косметичні суміші наприкінці приготування
Дозування: 0,15-0,4%
Діапазон рН: 3-10
Умови зберігання: Зберігати в щільно закритій тарі при кімнатній температурі або в прохолодному місці, подалі від джерел тепла та світла.
Термін придатності: 11.25

DMDM гідантоїн являє собою розчин на водній основі з 55%-вмістом диметил-диметилол-гідантоїну - ідеальне рішення як для продуктів, що змиваються, так і для продуктів, що залишаються на шкірі. DMDM гідантоїн захищає від бактеріального забруднення такі продукти, як шампуні, кондиціонери для волосся, крему та лосьйони, включаючи креми для гоління та інші косметичні продукти та гігієно-косметичні засоби на водній основі.

DMDMH належить до групи консервантів, до якої належать імідіазолідинілсечовина, діазолідинілсечовина (формальдегід група), дуже ефективний проти як грампозитивних, так і грамнегативних бактерій.
Дуже активний і ефективний при низьких концентраціях, і широкому діапазоні рН (від 3 до 10), витримує температуру до 80°C. При температурі нижче 15°С, можлива кристалізація продукту, але при нагріванні, даний консервант повертається в нормальну фізичну форму, при цьому не втрачаючи своїх властивостей. DMDMH рекомендується використовувати у концентраціях 0,15% до 0,4%. Як парабени, чи ізотіазолінони, також охоплює широкий спектр антибактеріального захисту. Для такого консерванту не важлива масляна фаза та її відсоток у косметичному засобі.

Ваш косметичний засіб з таким консервантом у середньому дозуванні буде придатний до використання протягом 12 місяців. Не застосовувати в аерозолях та спреях!

А чи знаєте ви, що формальдегід є природним матеріалом, з яким ми щодня вступаємо в контакт і мало того, ми його їмо... Одним із джерел є розщеплення вуглеводів до цукрів ферментами, які знаходяться в нашій слині. І не має значення джерело цукру, це може бути і звичайний бутерброд, а може бути і солодке яблуко. Формальдегід зазвичай можна знайти у свіжих фруктах та овочах, а також в інших харчових джерелах.

Наприклад, візьмемо грушу. У груші вагою 100г міститься 6 мг формальдегіду, а в косметиці, ви не зустрінете дозування консервуючої речовини, що містить формальдегід вище 2000 ppm. Тобто, можна сказати, що коли ви їсте грушу, ви ковтаєте за хвилину 0,006г формальдегіду. Так що до певного рівня наш організм чудово справляється із формальдегідом.

Країна виробник: Франція

YTllY
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: