Euxyl K 703

Аналог: Optiphen ND, Sharomix 702

На складі

 

Артикул: preseu1106022
Вибрати вагу:
Ціна:
39,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

INCI: Phenoxyethanol (and) Benzoic Acid (and) Dehydroacetic Acid

Зовнішній вигляд: рідина жовтого кольору

Розчинність: у воді та в оліях

Дозування: 0,5-1,35%

Робочий рН: 3-6

Режим введення: на кінцевому етапі приготування

Годен: 04.24

Країна: Німеччина

Повна система консервантів, не містить парабенів та формальдегідів. Він ефективний як проти грампозитивних, так і проти грамнегативних бактерій, плісняви ​​та дріжджів, ефективний у тих випадках, коли pH не перевищує 6,0. Цей консервант схвалений у всьому світі, м'який і відноситься до "зелених" консервантів. Складається з феноксіетанолу, бензойної кислоти та дегідрооцтової кислоти.

Дегідрооцтова кислота являє собою циклічну кетонову кислоту, яка має протигрибкові та деякі антибактеріальні властивості, а феноксиетанол - це абсолютно безпечна речовина, відноситься до класу спиртів. Бензойна кислота - проста ароматична карбонова кислота, широко поширена в природі у вільному стані або у вигляді солей. Крім використання в косметичних цілях, вона також використовується як консервант у харчових продуктах, у фармацевтиці та медицині, а також як інгредієнт в антисептичних мазях для лікування грибкових інфекцій шкіри.

Рекомендується для використання в різних продуктах особистої гігієни, включаючи гелі для душу, шампуні, засоби для миття тіла, креми, лосьйони та вологі серветки. Хоча цей консерван і поєднується з оліями, він не підходить для приготування безводних продуктів.

Склад консерванту:

  • Phenoxyethanol          78.0 - 84.0%
  • Benzoic Acid              11.0 - 13.0%
  • Dehydroacetic Acid     6.5 -   7.5%

ZGI2M
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: