Главная »» L-пролін


        

L-пролін

На складі

 

Артикул: aminLpro141123
Вибрати вагу:
Ціна:
36,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

L-пролін

INCI: Proline

Зовнішній вигляд: порошок бцлого кольору

Розчирнність: в воді

Дозування: 0,2-0,5%

Режим ввода: в активну фазу

Зберігання: в сухому та темному місці

Термін придатності: 02.25

Країна: Японія

Пролін — це амінокислота, яка в основному використовується в засобах по догляду за шкірою проти старіння через її здатність покращувати еластичність шкіри, збільшувати вироблення колагену та сприяти відновленню та регенерації шкіри. Окрім використання в продуктах для догляду за шкірою, пролін часто використовується у фармацевтиці та біотехнологіях, оскільки він функціонує як осмопротектор, це означає, що він може захищати інші препарати від розкладання внаслідок окисного стресу.

Пролін покращує еластичність шкіри, збільшує вироблення колагену та сприяє відновленню та регенерації шкіри. При топічному застосуванні пролін ефективно проникає в шкіру, оскільки ця амінокислота має середню молекулярну масу 110 Дальтон. Це цілком відповідає правилу 500 Дальтон, яке стверджує, що сполуки з вагою понад 500 Дальтон набагато важче проникають у шкіру.

Пролін часто використовується в засобах по догляду за шкірою проти старіння через його здатність зменшувати появу тонких ліній і зморшок. Одним із факторів, що сприяє утворенню тонких ліній і зморшок, є зниження гнучкості або еластичності рогового шару (найвищого шару шкіри). Ще одним важливим фактором, який сприяє утворенню ліній і зморшок, є зменшення кількості колагену в шкірі. З віком організм виробляє все менше колагену. Фактично, після 20 років людина щороку виробляє приблизно на 1 відсоток менше колагену в шкірі. Більше того, вільні радикали навколишнього середовища можуть руйнувати білки колагену. Пролін є субстратом, необхідним для синтезу колагену. Колаген має структуру потрійної спіралі, що складається з проліну, гідроксипроліну та гліцину. Пролін допомогає відновити пошкоджену шкіру та сприяти загоєнню ран завдяки своїй здатності підтримувати синтез колагену. Колаген необхідний для належного загоєння ран, оскільки він надає структуру та міцність шкірі.

Якщо додати до розчину проліну 0,5% + мідь РСА 0,5% і 0,25% гліцину, то колір буде такий 

  

Якщо додати до розчину проліну 0,5% + мідь РСА 0,5% і 0,25% гліцину + 0,15% вітаміну Е, то колір буде такий 

Zjc4Mz
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: