Главная »» Коензим Q10


        

Коензим Q10

Убіхінон (в порошку, водорозчинний)

На складі

 

Артикул: act/CCoenz051123
Вибрати вагу:
Ціна:
65,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Coenzyme Q10

INCI: Cyclodextrin, Coenzyme Q10

Зовнішній вигляд: порошок помаранчевого кольору

Розчинність: у воді

Дозування: 0,1-2% (як правило, 0,5%)

Режим вводу: в активну фазу

Збереження: в сухому та темному місці

Термін придатності: 02.25

Країна: Німеччина

Коензим Q10, також відомий як убіхінон, є вітаміноподібною жиророзчинною речовиною, яка природно присутня в організмі. Фактори навколишнього середовища зменшують присутність CoQ10 у шкірі, що призводить до таких явищ, як передчасне старіння, сухість, зморшки та подразнення.

Коензим Q10 (CoQ10) допомагає зменшити ознаки старіння, а місцеве застосування CoQ10 має антиоксидантну та заспокійливу дію на шкіру. Коензим Q10 у косметиці допомагає мінімізувати пошкодження УФ-променів, вирівняти колір обличчя та підвищити рівень зволоженості шкіри. Антиоксидантні властивості Q10 запобігають пошкодженню шкіри сонячними променями, захищаючи від розпаду білка, який часто викликається ультрафіолетовими променями. В свою чергу, це означає що буде менше гіперпігментації та зморшок. Крім того, ряд досліджень показали, що сонцезахисні засоби, що містять Q10, допомагають запобігти пошкодженню шкіри сонячними променями, що може сповільнити початок старіння в довгостроковій перспективі.

Коензим Q10 сприяє виробленню фібробластів, які відповідають за вироблення колагену, це означає виникнення менше тонких ліній і зморшок, більш пружну шкіру та міцніший шкірний бар’єр. Коензим Q10 заряджає клітини організму енергією, та покращує рівень клітин шкіри навіть глибоко в епідермісі. Крім того, протизапальні властивості CoQ10 допомагають боротися з окисним пошкодженням. Окрім зменшення шкідливого впливу сонця, коензим Q10 особливо ефективний у відновленні кольору обличчя та освітленні темних плям. Коензим Q10 може пригнічувати активність тирозину в шкірі, що перешкоджає виробленню меланіну, пігменту, який створює темні плями та гіперпігментацію.

MDg2NjcwY
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: