КОНТАКТИ

тел.: +380982769154
м. Київ

Графік роботи у святкові дні буде на головній сторінці!

Ел. пошта:


» Z-cote Учимся растворять оксид
   Z-cote Вчимося розчиняти оксид цинку для отримання ідеального крему.

                                                                                       

                                                                                       Z-cote Вчимося розчиняти оксид цинку для отримання ідеального крему. Частина I

У нас цинк двох видів - нано, він йде водо і жиророзчинний, а також цинк у жожоба. Цинк у жожобі для найменших, він не мікронізований, але при цьому не білить шкіру, за рахунок спеціальної обробки.

Почнемо наше знайомство з мікронізованого оксиду цинку Z-cote

Всі порошкові фільтри треба попередньо розчиняти, тому що якщо ви їх введете в емульсію без попередньої дспергації, то ваші косметичні засоби вийдуть з грудками, а сам розподіл цинку в емульсії буде неефективним.

Перед вами фото з порошковим оксидом цинку (Z-cote), його тут 28 грамів, нам стільки потрібно буде для виготовлення стікового сонцезахисного засобу.

Бачите, це досить пристойна кількість. Тепер, сподіваюсь, що вам стало зрозуміло, що таку кількість порошку досить важко ввести емульсію.

Давайте тепер подивимося таку ж кількість оксиду цинку у вже розчиненому вигляді. На фото дисперсія у маслі.

Бачите різницю? Вона ж очевидна! Таку емульсію легко ввести в будь-який готовий крем, будь-яку активну фазу, також можна додати в жирну фазу і приготувати крем. Така дисперсія дозволяє приготувати крем із правильним розподілом фільтрів по шкірі, а це, у свою чергу, дасть ефективний захист від сонця.

Приготування маслорозчинної дисперсії 70%

Ми будемо готувати дисперсію з абсолютно природних та еко компонентів, тому що цей засіб призначається для дітей та людей з дуже чутливою шкірою. Як розчинники у нас будуть масла і "зелений" емульгатор. Олії будемо використовувати виключно рафіновані, так як сонцезахисний крем будуть використовувати на пляжі, і є ризик прогоркання при використанні нерафінованих олій. Для приготування дисперсії використовуються олії, які є розчинниками фільтрів із доведеною ефективністю. Але якщо використовувати лише олії, то їх потрібно буде взяти в 2,5 рази більше, а це негативно позначиться на якості майбутньої сонцезахисної косметики (надмірна жирність). Тому дисперсію додатково введений зелений емульгатор, який крім своїх емульгуючих властивостей, славиться ще й ефективним розчинником сонцезахисних фільтрів.

Спочатку змішуємо всі рідкі компоненти та вводимо порціями оксид цинку. Після кожної порції цинку ретельно перемішуємо. Після того як весь цинк буде введений, слід перемішувати 3-5 хвилин (шпателем). Якщо ви робите дуже велику порцію цинку або робите про запас (100-200гр) дисперсії цинку, то найкраще готувати в блендері. У блендер засипається весь відміряний цинк та заливаються рідкі компоненти і все це перемішується. Тоді у вас вийде ідеальний розчин, який зберігатиметься нескінченно довгий час. Якщо робите про запас, то обов'язково додайте вітамін Е, він запобіжить прогоркання масел. Така суміш може у вас зберігатися близько півтора року.

Переходимо до приготування сонцезахисного стику СПФ 40

Власне кажучи, це дуже легкий і приємний рецепт рецепт, який може бути у вигляді стику, губної помади або у формі пудри.

Почнемо із сонцезахисного стику, це буде наш базовий рецепт.

Фаза А

Ми її приготували заздалегідь - рецепт вище, одразу під фото (дисперсія цинку) 40гр

Фаза В

 • Білий віск 4,5гр або Жовтий віск 4гр
 • KKH Wax blend for lipstick 15.5гр або Permulgin 3274
 • Cetiol CC 7гр
 • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE 13.6гр
 • Оливковий сквалан 3гр
 • Plantasens Grape Serum 5гр

Фаза С

 • Vita blend Antiox 0,7гр або екстракт розмарину
 • a-bisabolol 0,7гр
 • Витамин Е жиророзчиний 0,01гр
 • Витамин F 1гр
 • D-PANTHENYL TRIACETATE 4гр
 • Verstatil® BOB 0,5гр

Приготування

Ставимо на водяну баню фазу і гріємо до повного розчинення всіх твердих компонентів. У вас має вийде абсолютно прозорий розчин. У розтоплену фазу вводимо фазу А (нашу дисперсію цинку), перемішуємо, тримаємо на лазні 4-5 хвилин, весь час перемішуємо. Знімаємо з водяної бані і вводимо фазу С, знову перемішуємо близько 1 хвилини. Потім заливаємо у форми.

Отриманий розчин розділила на три частини.

Найбільшу частину цієї суміші я залила в тубу для дезодорантів і дала охолонути.

У другу частину я додала Tun hue із цієї серії Пігменти (11 кольорів), для кожного типу шкіри треба підбирати індивідуальну кількість пігменту, орієнтуючись на свій тип шкіри. Також я додала SEPIMAT HВ 10 1гр (з розрахунку на 20гр готової рідкої пудри). Все швидко перемішала і вилила в пудреницю.

У третю частину (найменшу) я додала трохи Red Oxide, Yellow oxide з цієї серії Пігменти (11 кольорів) та Golden Champagne, Pink Rose з цієї серії Блискучі та шиммер (12 кольорів). Помаду бажано попередньо вилити в силіконовий молд і після охолодження "пересадити" в тубу для помади. Тоді у вас вийде гарний зріз, як у промислової помади.

За консервантом – він обов'язково має бути в пудрі та сонцезахисному стику. Так як продукт, швидше за все, буде стикатися з водою (мокрі руки, тіло, губка для нанесення пудри і т.д.), а як ви знаєте, вода одна з причин запліднення продукту мікробами).

Ось що вийшло

Z-cote Учимся растворять оксид цинка для получения идеального крема. Часть I

У нас цинк двух видов – нано, он идет водо и жирорастворимый, а также цинк в жожоба. Цинк в жожоба для самых маленьких, он не микронизированный, но при этом не белит кожу, за счет специальной обработки.

Начнем наше знакомство с микронизированного оксида цинка Z-cote

Все порошковые фильтры надо предварительно растворять, так как если вы их введете в эмульсию, ваши средства будут комками и распределение средств будет не эффективным.

Перед вами фото с порошковым оксидом цинка (Z-cote), его тут 28 граммов, нам столько надо будет для приготовления стикового солнцезащитного средства.

Видите, это довольно приличное количество. Теперь надеюсь, вам стало понятно, что такое количество порошка довольно трудно ввести эмульсию.

Давайте теперь посмотрим то же количество оксида цинка в уже растворенном виде. На фото дисперсия в масле.

Видите разницу? Она же очевидна! Такую эмульсию легко ввести в любой готовый крем, в любую активную фазу, также можно добавить в жирную фазу и приготовить крем. Такая дисперсия позволяет приготовить крем с правильным распределением фильтров по коже, а это, в свою очередь, даст эффективную защиту от солнца.

Приготовление маслорастворимой дисперсии 70%

Мы будем готовить дисперсию из абсолютно природных и эко компонентов, так как это средство предназначается для детей и для людей с очень чувствительной кожей. В качестве растворителей у нас будут масла и "зеленый" эмульгатор. Масла будем использовать исключительно рафинированные, так как солнцезащитный крем будут использовать на пляже, и есть риск прогоркания, при использовании нерафинированных масел. Для приготовления дисперсии используются масла, которые являются растворителями фильтров с доказанной эффективностью. Но если использовать только масла, то их нужно будет взять в 2,5 раза больше, а это негативно скажется на качестве будущей солнцезащитной косметике (чрезмерная жирность). Поэтому в дисперсию дополнительно введен зеленый эмульгатор, который кроме своих эмульгирующих свойств, славится еще и эффективным растворителем солнцезащитных фильтров.

Сначала смешиваем все жидкие компоненты и вводим порциями оксид цинка. После каждой порции цинка тщательно перемешиваем. После того, как весь цинк будет введен, следует перемешивать 3-5 минут (шпателем). Если вы делаете очень большую порцию цинка или делаете впрок (100-200гр) дисперсии цинка, то лучше всего готовить в блендере. В блендер засыпается весь отмерянный цинк и заливаются жидкие компоненты и все это перемешивается. Тогда у вас получится идеальный раствор, который будет храниться бесконечно долгое время. Если делаете впрок, то обязательно добавьте витамин Е, он предотвратит прогоркание масел. Такая смесь может у вас храниться около полутора лет.

Переходим к приготовлению солнцезащитного стика СПФ 40

Собственно говоря, это очень легкий и приятный в приготовлении рецепт, который может быть в виде стика, губной помады или в форме пудры.

Начнем с солнцезащитного стика, это будет наш базовый рецепт.

Фаза А

Мы ее приготовили заранее - рецепт выше, сразу под фото (дисперсия цинка) 40гр

Фаза В

Фаза С

Приготовление

Ставим на водяную баню фазу В и греем до полного растворения всех твердых компонентов. У вас должна получится абсолютно прозрачный раствор. В растопленную фазу В вводим фазу А (нашу дисперсию цинка), перемешиваем, держим на бане 4-5 минут,все время перемешиваем. Снимаем с бани и вводим фазу С, опать перемешиваем около 1 минуты. Затем заливаем в формы.

Полученный раствор я разделила на три части. Самую большую часть этой смеси я залила в тубу для дезодорантов и дала остыть.

Во вторую часть я добавила Tun hue из этой серии Пигменты (11 цветов), для каждого типа кожи надо подбирать индивидуальное количество пигмента, ориентируясь на свой тип кожи. Также я добавила SEPIMAT HВ 10 1гр (из расчета на 20гр готовой жидкой пудры). Все быстро перемешала и вылила в пудренницу.

В третью часть (самую маленькую) я добавила немного Red Oxide, Yellow oxide из этой серии Пигменты (11 цветов) и Golden Champagne, Pink Rose из этой серии Блестки и шиммер (12 цветов). Помаду желательно предваоительно вылить в силиконовый молд и после остывания "пересадить" в тубу для помады. Тогда у вас получится красивый срез, как у промышленной помады.

По консерванту – он обязательно должен быть в пудре и солнцезащитном стике. Так как продукт, скорее всего будет соприкасаться с водой (мокрые руки, тело, губка для нанесения пудры и т.д.),  а как вы знаете, вода одна из причин осеменения продукта микробами).

Вот что получилось

Z-cote Вчимося розчиняти оксид цинку для отримання ідеального крему. Частина II

                                                                     Z-cote Вчимося розчиняти оксид цинку для отримання ідеального крему. Частина II

У першій частині статті ми навчилися розчиняти оксид цинку в оліях, а також приготували стіковий сонцезахисний крем, помаду та тональний крем. У другій частині ми будемо розчиняти оксид цинку у воді, приготуємо сонцезахисний крем і зробимо setting powder з сухими екстрактами.

У першій статті ви бачили, яка величезна кількість сухого оксиду цинку потрібна для приготування крему. І також ви могли бачити, що при розчиненні ця ж кількість оксиду цинку займає дуже невеликий об'єм.

Готуємо водорозчинну дисперсію оксиду цинку 50%

Z-COTE 50гр
Гліцерин 10гр
Вода 39,3гр
Консервант (у мене Euxyl PE 9010 0,7гр)

Спочатку змішуємо рідкі компоненти, потім у них вводимо цинк (порційно), весь час розмішуємо. Якщо ви робите відразу 100-200гр дисперсії, то найкраще готувати у блендері. Так ви отримаєте ідеальну дисперсію.

Так само робимо 30% дисперсію, тільки гліцерину беремо менше.

Z-COTE 30гр
Гліцерин 3гр
Вода 66,3 гр
Консервант (у мене Euxyl PE 9010 0,7гр)

На фото ви бачите, що 100гр дисперсії займають зовсім невеликий об'єм миски, а на руці розчин рівномірно розподілився, і при розмазуванні практично не видно на шкірі.

Готуємо сонцезахисний крем з цинковою пастою (50%-на дисперсія), СПФ крему 45

Фаза А

Цинкова паста (50%-на дисперсія) 40%
Вода до 100%
Натрію фітат 0,25% або фітинова кислота 0,1%
Екстракт безсмертника 2%
Екстракт фукусу 2%
ResistHyal™ 1,2%
Xanthan Gum Clear 0,1%

Фаза В

Uvinul Easy 20%
Vita blend С та Е 1,5%
Vita blend Antiox 1%
Сепікалм VG 1,2%
HOSTAPHAT® KL 340 D 2%
Сепіплюс 400 2%
Euxyl PE 9010 0,5%
Nipaguard® SCE 0,3%

Приготування

1. Готуємо фазу А і фазу (просто змішуємо компоненти кожної з фаз).

2. У жирну фазу вливаємо водну фазу А. Перемішуємо до однорідності, перемішуємо на швидкості 500-700 об/хв. 2 хвилини, потім збільшуємо швидкість і перемішуємо на 3500 об/хв протягом 5 хвилин.

Поєднання цинку у великих кількостях і Uvinul Easy дають шикарну, практично нежирну емульсію, яка моментально вбирається. Як видно із фото, білого сліду практично немає.

Наступний сонцезахисний крем має ще більш ніжну текучу структуру, готується гарячим способом.

Сонцезахисний крем СПФ 30-32

Фаза А

Фаза В

Фаза С

1. Підготувати фазу А і фазу В, поставити обидві фази на водяну баню, нагріти до 80°С.

2. Введіть жирну фазу (В) у водну фазу і перемішуйте на швидкості 3000 об/хв протягом 5 хвилин. Потім перемішуйте на швидкості 400-500 об/хв до температури 35°С.

3. Введіть компоненти фази С і знову перемішуйте на швидкості 1000 об/хв 2 хвилини.

Такий крем зніме набряки хоч на обличчі, хоч на тілі. Так як ви знаєте, у спеку тіло схильне до набряків. Крем також покращить колір обличчя, заспокоїть шкіру та запобігатиме запаленню.

Далі переходимо до пудри. Щоб добре тримався на обличчі сонцезахисний або тональний крем, його бажано перекривати спеціальною пудрою, яка називається setting powder. Вона якраз і робиться з діоксиду цинку, різних типів слюди та пігментів. Наша пудра несе не тільки косметичну функцію, вона ще є лікувально-антиоксидантним засобом. Також завдяки екстрактам наша пудра має гарний бежевий колір, при цьому вона не містить кольорових пігментів.

«Setting Powder»

Приготування

Засипати всі сухі компоненти в блендер, скинути рідкі компоненти. Закрити блендер і перемішувати по 1-2 хвилини після кожного перемішування, блендер відкривати і перемішувати додатково шпателем. Процедуру повторити 3-4 рази. Пересипати готову пудру у баночку. Пудра не дає відтінку на шкірі, при цьому завдяки бежевому кольору вона не забілює шкіру, виглядає дуже гармонійно.

Стаття створена інтернет-магазином Magical Ariya

Z-cote Учимся растворять оксид цинка для получения идеального крема. Часть II

В первой части статьи мы научились растворять оксид цинка в маслах, а также приготовили стиковый солнцезащитный крем, помаду и тональный крем. Во второй части мы будем растворять оксид цинка в воде, приготовим солнцезащитный крем и сделаем setting powder с сухими экстрактами.

В первой статье вы видели, какое огромное количество сухого оксида цинка надо для приготовления крема. И также вы могли видеть, что при растворении это же количество оксида цинка занимает совсем маленький объем.

Готовим водорастворимую дисперсию оксида цинка 50%

 • Z-COTE 50гр
 • Глицерин 10гр
 • Вода 39,3гр
 • Консервант (у меня Euxyl PE 9010 0,7гр)

Сначала смешиваем жидкие компоненты, затем в них вводим цинк (порционно), все время размешиваем. Если вы делаете сразу 100-200гр дисперсии, то лучше всего готовить в блендере. Так вы получите идеальную дисперсию.

Таким же образом делаем 30% дисперсию, только глицерина берем меньше.

 • Z-COTE 30гр
 • Глицерин 3гр
 • Вода 66,3гр
 • Консервант (у меня Euxyl PE 9010 0,7гр)

На фото вы видите, что 100гр дисперсии занимают совсем небольшой объем миски, а на руке, раствор равномерно распределился, и при размазывании, практически не виден на коже.

Готовим солнцезащитный крем с цинковой пастой (50%-ная дисперсия), СПФ крема 45

Фаза А

Фаза В

Приготовление

1. Готовим фазу А и фазу В (просто смешиваем компоненты каждой из фаз).

2. В жирную фазу В вливаем водную фазу А. Перемешиваем до однородности, перемешиваем на скорости 500-700 об/минуту 2 минуты, затем увеличиваем скорость и перемешиваем на 3500 об/мин в течение 5 минут.

Сочетание цинка в больших количествах и Uvinul Easy дают шикарную, практически нежирную эмульсию, которая моментально впитывается. Как видно из фото, белого следа практически нет.

Следующий солнцезащитный крем имеет еще более нежную текучую структуру, готовится горячим способом.

Солнцезащитный крем СПФ 30-32

Фаза А

Фаза В

Фаза С

Приготовление

1. Подготовить фазу А и фазу В, поставить обе фазы на водяную баню, нагреть до 80°С.

2. Введите жирную фазу (В) в водную фазу, и перемешивайте на скорости 3000 об/мин в течение 5 минут. Затем перемешивайте на скорости 400-500 об/минуту до температуры 35°С.

3. Введите компоненты фазы С и опять перемешивайте на скорости 1000 об/мин 2 минуты.

Такой крем снимет отеки хоть на лице, хоть на теле. Так как вы знаете, в жару тело склонно к отекам. Крем также улучшит цвет лица, успокоит кожу и предотвратит воспаления.

Далее переходим к пудре. Чтобы хорошо держался на лице солнцезащитный или тональный крем, его желательно перекрывать специальной пудрой, которая называется setting powder. Она как раз и делается из диоксида цинка, различных типов слюды и пигментов. Наша пудра несет не только косметическую функцию, она еще и является лечебно-антиоксидантным средством. Также, благодаря экстрактам, наша пудра имеет красивый бежевый цвет, при этом она не содержит цветных пигментов.

«Setting Powder»

Приготовление

Засыпать все сухие компоненты в блендер, свержу влить жидкие компоненты. Закрыть блендер и перемешивать по 1-2 минуты, после каждого перемешивания, блендер открывать и перемешивать дополнительно шпателем. Процедуру повторить 3-4 раза. Пересыпать готовую пудру в баночку. Пудра не дает оттенка на коже, при этом, благодаря бежевому цвету, она не забеливает кожу, смотрится очень гармонично.

Статья создана интернет – магазином Magical Ariya

NGEwMj